Maite Perroni przedstawia swojego brata i są identyczni!


Meksykańska aktorka i piosenkarka zrewolucjonizowała w poniedziałek sieci społecznościowe, udostępniając zdjęcie swojego przystojnego brata. Wiedz o tym


Jest jedną z najbardziej lubianych i odnoszących sukcesy aktorek w Meksyku dzięki jej niepowstrzymanej karierze jako aktorki i piosenkarki, ale prawdziwy triumf Maite Perroni leży w jej rodzinie.

ExRBD nie może czuć się bardziej szczęśliwa z ludzi, którzy są częścią jej codziennego życia, szczególnie jej brata, którego przedstawiła w poniedziałek za pośrednictwem sieci społecznościowych.

„Gdybym musiała zdefiniować, co jest współudziałem i bezwarunkową miłością, mogłabym tylko pomyśleć, że nie ma wystarczającej liczby słów, aby wyjaśnić, co czuję do tego człowieka”, napisała niezapomniana bohaterka udanych telenowel Televisa jako Cuidado con el ángelMi pecado i Triunfo del amor (Nie igraj z aniołem , Mój grzech i Triumf miłości ).


Maite Perroni y su hermano.
Maite Perroni i jej brat. INSTAGRAM MAITE PERRONI

Aktorka, która ma miliony obserwujących w sieciach społecznościowych, nie szczędziła pochwał dla swojego brata dzięki emocjonalnym słowom, które poświęciła na Instagramie.

„Kocham cię, bracie, jak nie możesz sobie wyobrazić. Jesteś jednym z dwóch najlepszych prezentów, które dali mi moi rodzice w tym życiu. Nie wystarczy podziękować, by określić, jak dobrze się czuję, krocząc życiem, wiedząc, że istniejesz i że wypełniasz moje serce miłością ”- napisała Perroni z kilkoma słodkimi migawkami, w których piosenkarka pozuje z bratem.


Maite Perroni y su hermano.
Maite Perroni i jej brat. INSTAGRAM MAITE PERRONI

Obrazy, zgodnie z oczekiwaniami, wywołały wielkie poruszenie wśród fanów meksykańskiej artystki z powodu oczywistego fizycznego podobieństwa między braćmi Perroni.

„OMG jesteście identyczni” – skomentował fan Maite po obejrzeniu zdjęć.

„Widząc zdjęcie, wydedukowałem, że jesteście rodzeństwem” – powiedziała inna osoba.

Nie jest to jednak jedyny brat, którego ma Perroni.

„Mój drugi najlepszy prezent bez porównania jest zakazany, aby pokazać go na moim Instagramie (śmiech), ale wie, że każde z tych słów jest również dla niego” – napisała Maite.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *