Leiva i Juancho związek który nigdy nie zawodzi


Ich najnowsza współpraca, akustyczna wersja No te preocupes por mí


W muzyce jest wiele przypadków braci, którzy dzielą swoją pasję do muzyki. A potem ich związek może być zły (mamy Carterów lub Gallagherów ) lub fantastyczny (służą jako przykład Estopa lub Corrs ). Ale bracia, którzy przeszli wszystkie poziomy, to Leiva Juancho , których związek nigdy nie zawodzi.

Pereza i Sidecars  to nazwy grup, w ktorych brzmiały ich nazwiska José Miguel Conejo Torres (Leiva) i Juancho Conejo Torres . Ale poza sukcesem swoich grup wiedzieli, jak połączyć swoje talenty.

Leiva wyprodukował pierwsze albumy Sidecars, a Juancho regularnie występuje na koncertach i sesjach Leivy, w których ożywiają własne piosenki, wersje itp.Ostatnia to akustyczna wersja utworu „  No te preocupes por mí,  , z którym Leiva zaprezentował swój najnowszy album studyjny Nuclear .

Ale to nie pierwszy raz (i nie ostatni), kiedy zobaczymy ich razem na scenie. Duet z nieodłącznymi gitarami pozostawił nam wspaniałe interpretacje  Contra las cuerdas, Lady Madrid, La lluvia en los zapatos … lub wersje Andrés Calamaro i Los Ronaldos jako  Crímenes perfectos i Quiero que estemos pegados.

Muzyczne przeznaczenia Juancho i Leivy są różne, ale ilekroć pamiętają, ta sama krew i ta sama pasja do muzyki płyną w ich żyłach.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *