José Ron wystąpi w nowej telenoweli Televisa po Rubí


Aktor będzie bohaterem nowej telenoweli producenta Lucero Suáreza, a ta młoda aktorka będzie jego partnerką


José Ron jest niewątpliwie jedną z gwiazd Televisy. Kilka dni po zakończeniu nagrywania nowej wersji Rubí , której premiera zaplanowana jest na przyszły rok, meksykański aktor przygotowuje się na kolejne wyzwanie aktorskie.

38-letni aktor został wybrany przez producenta Lucero Suáreza na protagonistę kolejnej telenoweli, Te doy mi vida .

Ron, który pracował już pod batutą Lucero Suáreza w dwóch poprzednich filmach-  Enamorándome de Ramón i Ringo  – będzie miał w tej opowieści parę młodej meksykańskiej aktorki Evy Cedeño , która grała prawnika Leticia Jarę w pierwszym sezonie  Por amar sin ley .

28-letnia aktorka, która spotyka się z bratem Fernanda Castillo , zdobywa swoją pierwszą główną rolę cztery lata po debiucie w Televisie w ramach obsady melodramatu  A que no me dejas  (2015).


jose-ron-y-eva-cedencc83o.jpg
Instagram José Ron

Ronowi i Cedeño towarzyszyć będzie w tej nowej telenoweli pierwszorzędna obsada, w tym twarze drogie publiczności, takie jak Erika Buenfil , która powraca z tą historią do meksykańskich melodramatów po tym, jak kilka miesięcy temu zakończyła wyłączną umowę z Televisą .


jose-ron-y-erika-buenfil.jpg
Instagram José Ron

Telenowela oznacza także powrót do meksykańskiej stacji telewizyjnej Jorge Salinas , która w tym roku zagrał w komedii romantycznej  Un poquito tuyo  wraz z Marjorie de Sousa dla Imagen Televisión y Telemundo .


jose-ron.jpg
Instagram José Ron

Te doy mi vida,  , którego nagrania rozpoczną się wkrótce w Mexico City, jest wersją udanej telenoweli, która łączy melodramat i komedię.

Premiera planowana jest na przyszły rok.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *