shakira fot. Instagram

Hołd Shakiry dla innego muzyka z Medellin


spełniła marzenie autora


Nie mogę wyrzucić tej piosenki z mojej głowy! Nie mogę wyrzucić tej piosenki z mojej głowy!” Shakira napisał na swoich portalach społecznościowych kilka dni temu, nie wyobrażając sobie wirusowego i muzycznego trzęsienia ziemi, które miała zamiar wywołać.

Kolumbijska solistka często publikuje piosenki, które wyrażają szczególne uczucia o każdej porze dnia. Jakiś czas temu mogliśmy usłyszeć, jak śpiewa ranchera podczas trasy po Meksyku, a ostatnio mogliśmy wiedzieć, czego słucha podczas ćwiczeń.

Tym razem jest to temat, w którym „zakochała” się, co widać w filtrze okularów serca, którego użyał do nagrania filmu śpiewając piosenkę  od Camilo i Pedro Capó.Rezultatem jest prawie 2,5 miliona wyświetleń w ciągu zaledwie 24 godzin. Młody muzyk z Medellín napisał o tym, co dla niego znaczy ten klip Shakiry.

„Gdyby powiedzieli siedmioletniemu , który śpiewał nieuchronnie na dziedzińcu swojego domu w Monterii, że zamierza przesłać wideo śpiewając jego piosenkę prawie 20 lat później… nie uwierzyłbym im. Moje serce wciąż nie może w to uwierzyć” – napisał w twoich sieciach społecznościowych.

To właśnie nazywamy pełnoprawnym bumerangiem i marzeniem tego 25-letniego artysty, który wspina się błyskawicznie na listach sprzedaży.

I dokładnie połowa świata będzie świadoma Kolumbijki w lutym przyszłego roku, kiedy wraz z Jennifer Lopez wejdzie na scenę Super Bowl. Ten program jest jednym z najbardziej ambitnych celów w karierze każdego artysty.

będzie musiała dzielić się kompozycjami JLo i bardzo nam zależy, aby zobaczyć, jakie będą próby przed końcowym wielkim koncertem.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź