David Bisbal opowiada o pierwszych szczegółach nowego albumu


 jest już w studiu nagraniowym


„Potwierdzone !!! Praca z tymi panami !!!!! Pablo Cebrián i Ludovico Vagnone # davidbisbal2020 i jeszcze więcej niespodzianek… moje pierwsze zdjęcia ze studia.” Tymi słowami i kilkoma zdjęciami David Bisbal ogłosił, że jest już w studiu nagraniowym, kształtując swój następny album.

„ Pomyślałem o wszystkich widzach! Tych, którzy lubią ballady, i te piosenki, które są szybsze, z myślą o twórczości muzyków, którzy oczekują innego rodzaju dzieła muzycznego. Mam nadzieję, że ci się spodoba ” – dodał .. Wygląda na to, że wszystko idzie dobrze: „Jestem szczęśliwy ”.

To nie pierwszy raz, kiedy współpracuje z Pablo Cebriánem, który nie chciał przestać komentować, i rzucił mu dziwny komplement: „Mój przyjacielu, zaszczyt znów z tobą pracować ❤️❤️❤️ nie może mnie uszczęśliwić nic, oprócz mojego Drogi Ludo !!! ??? ”. Na co Bisbal odpowiedział, zapewniając, że „ zawsze dobrze się bawimy, tworząc ”.Odpowiedział na dziwne pytanie swoich fanów. Użytkownik z Wenezueli zapytał o muzykę, której słucha on i jego żona, twierdząc, że bardzo lubią salsę w swoim kraju. „Tak, oczywiście! Słuchamy również salsy i tańczymy ” – odpowiedział.

W tej chwili nie wiemy nic więcej o tej nowej pracy. Oczywiście, jego fani już cierpliwie czekają i są przekonani, że zrobi dyskazo, jak zawsze. Niektórzy pytają o możliwą współpracę, a nawet proponują współpracę z Cher .

Byli też tacy, którzy pytali go, czy na koncercie, który wygłosi 7 grudnia w Luna Park w Buenos Aires, zaoferuje pewne postępy. Nie odpowiedział, więc będziemy musieli poczekać, żeby to sprawdzić.


View this post on Instagram

Repasando!!!

A post shared by Davidbisbal (@davidbisbal) on


Nawiasem mówiąc, to ogłoszenie pojawia się, gdy dowiedzieliśmy się, że jego była, Elena Tablada , jest w ciąży. Oznacza to, że ich wspólna córka, Ella , przywita nowego młodszego brata.

Udostępnij
Sprawdź także  Latynoski artysta zyskuje na popularności: Juanfran, od hiszpańskich Wysp Kanaryjskich do list przebojów

Zostaw odpowiedź