„Cuna de Lobos” ma spektakularną premierę i jest liderem publiczności


Pierwszy rozdział telenoweli dociera do 5,8 miliona widzów


Remake Cuna de Lobos miał udaną premierę i został umieszczony jako lider publiczności w dotarciu do 5,8 miliona ludzi, według danych Nielsen IBOPE Mexico.

Pierwszy odcinek telenoweli, w której występuje hiszpańska aktorka Paz Vega, w roli Cataliny Creel, wyprzedził konkurencję o 81%.

Cuna de Lobos” to druga realizacja projektu Televisa o nazwie „ „Fábrica de sueños ”, a historia opowiada o matriarchi rodziny Larios (Creel), która nie waha się niczego i jest gotowa nawet zabić, by osiągnąć swoje cele i chronić swoje interesy.Produkcja Juliety de la O ma obsadę pierwszego poziomu: Hernández jako Leonora Navarro; Gonzalo García Vivanco jako José Carlos Larios; Diego Amozurrutia jako Alejandro Larios Creel; Nailea Norvind jako Amber Reyes de Larios; Flavio Medina jako Francisco Larios i Azela Robinson jako Gélica Andrade.

W zeszły piątek pierwsze pięć rozdziałów klasycznej telenoweli miało swoją premierę online i jest teraz nadawane przez Las Estrellas od poniedziałku do piątku o 21:30.Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *