Chenoa świętuje 18 lat pracy OT – Nie spodziewałam się że spełnię swoje marzenie


Artystka zapewniła, że prawdziwym „triumfem jest kontynuowanie walki 18 lat później”


Minęło 18 lat od premiery  Operación triunfo , a Chenoa chciała uczcić zbliżający się wiek programu, który zapoczątkował jej sławę.

Artystka była jednym z uczestników tej niezapomnianej pierwszej edycji, która zgromadziła miliony widzów (wyniku nigdy więcej nie powtórzono) i że cały kraj podążał za nią zarówno w obrębie akademii, jak i później w jej karierze muzycznej.

Bez wątpienia Mallorcan była jedną z głównych postaci: najpierw jej talentu i dyscypliny, a potem osobowości, w której zakochali się widzowie, dając jej czwarte miejsce.

„Wszystko przychodzi, kiedyś musi dotrzeć”

Teraz, 18 lat później, Chenoa mówi, że prawdziwym „triumfem jest ciągła walka” o swoje marzenie . I tak przesłała to ze swojego konta na Instagramie, na którym opublikował wideo swojego castingu gdy miała 26 lat, w którym wybrali ją, aby całkowicie zmienić jej życie:„Ta 26-letnia dziewczynka, która nie myślała już, że może spełnić swoje marzenie. Wszystko przychodzi, kiedyś musi dotrzeć”, mówi w tekście, w którym dodaje: „ Moje motto” Moje życie jest moje i żyję nim MOIM DROGĄ, ponieważ mam tylko jedno „coś lub ktoś cię powstrzymać” .

Carlos Lozano przedstawiający pierwszą galęRównież z oficjalnego konta Operación triunfo  chcieli pamiętać pierwsze wydanie Carlosa Lozano .

W filmie pokazują, jak kultowy prezenter wyjaśnił działanie nowego show muzycznego i jak mówił o 16 zawodnikach: „Rozpoczęcie sławy wszystkich tych osób, które tu widzisz i którzy wejdą do szkoły z internatem w centrum wysokiej wydajności dla artystów ”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *