Carmen Aub o odejściu Rafaela Amayi: „Chcemy zobaczyć, jak sobie radzimy w tym sezonie”


Carmen Aun mówi wyłącznie o odejściu Rafaela Amayi z telenoweli  El señor de los cielos 


Premiera siódmego sezonu  El señor de los cielos  (Telemundo) dała  dużo tematów do rozmów. Powód? Nagła śmierć postaci jaką gra  Rafael Amaya .

„Sukces naszych superserii, podobnie jak El senor…, polega na prezentowaniu treści z wciągającymi historiami, wysokim poziomem produkcji i świetnymi artystami”, mówi komunikat prasowy z sieci Telemundo.

„Jak widzą fani, rozwój fabuły serii w tym nowym sezonie uzupełnia historię postaci Aurelio Casillas. Jednak Rafael Amaya jest nadal częścią rodziny – dodaje.


INSTAGRAM CARMEN AUB

Carmena Aub , która daje życie Rutili, córce Aurelio, z optymizmem patrzy na ten nowy sezon i wierzy, że nadal będzie cieszyć się miłością widzów.

„Nagrywaliśmy tak wiele i były one [dni] tak intensywne, że chcemy zobaczyć, jak sobie radzimy w tym sezonie z Rafą, który jest w kilku rozdziałach”, powiedziała aktorka, która wczoraj udostępniła zdjęcie w swoich sieciach społecznościowych, żegnając się z ojcem w serii.

„Chcemy zobaczyć, jak opinia publiczna to odbiera, a my też jesteśmy publicznością. Najpierw nagrałam ostatni rozdział, więc dla nas jest to układanie puzzli bez wiedzy, jak to będzie wyglądać. Naprawdę ufam, że wkładamy w to całe swoje serce, a historia jest bardzo dobra – dodała.


VICTOR CHAVEZ / GETTY IMAGES

W rzeczywistości, według Aub, wraz ze swoją Rutilą ewoluowała na poziomie osobistym i zawodowym. „Przez wiele lat dorastałam z tą postacią” – zauważyła. „Jest wiele z charakteru Rutili, które adoptowałam w swoim życiu, wiele się nauczyłam, aby podnieść głos, by stać się kobietą obdarzoną mocą”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *