Anitta i Black Eyed Peas tworzą „EXplosion” w hołdzie Brazylii


Ta piosenka nawiązuje do naszej miłości do Rock In Rio i Brazylii”


Black Eyed Peas chciał mieć obecność Anitty do tworzenia  eXplosion piosenki i hołdu dla festiwalu Rock in Rio, które odbywa się teraz w Brazylii. A co może być lepszego niż towarzystwo wielkiej brazylijskiej diwy na tę okazję?

W sobotę 5 października Anitta jako pierwsza wejdzie na główną scenę festiwalu. Tam, w Palco Mundo, godzinę później pojawią się Black Eyed Peas. Ten zbieg okoliczności staje się idealną okazją do zaprezentowania tej piosenki po raz pierwszy na żywo.

Teledysk został nakręcony pięć miesięcy temu w Las Vegas z wirtualnymi scenariuszami. W nim dominują żywe i elektryczne kolory, które pasują do chwytliwego rytmu  eXplosion . Ponadto, mając świetną Anittę, jak mogłoby być inaczej, taniec jest bardzo obecny.Pomysł stworzenia eXplosion powstał, ponieważ „Brazylia to dla nas drugi dom”, pisze amerykańska grupa w swoich sieciach społecznościowych. Ze swojej strony Will.i.am oświadczył: „To sposób na zobowiązanie (dzięki) naszemu ulubionemu krajowi. Nie mogę się doczekać, aż będę czekać na nasz koncert w Rock in Rio. Dzięki Anitta za współpracę ze mną i moimi najlepszymi przyjaciółmi, Apl .de.ap i Taboo . Witamy w rodzinie”.

Dwudziesta edycja Rock In Rio rozpoczęła się 30 września w tym brazylijskim mieście. Artyści tacy jak Drake , Bebe Rexha , Foo Fighters czy Bon Jovi przeszli już przez swoje sceny zostawiając  spektakularne obrazy . Nadal trwają cztery dni koncertów, od czwartku do niedzieli w tym tygodniu, podczas których zobaczyć można wielką divę P!Ink , Iron Maiden lub alternatywne Muse .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *