100 días para enamorarnos, nowa telenowela Telemundo


Sieć ogłosiła w środę rozpoczęcie nagrań nowego gwiazdorskiej serii na 2020 rok


Po swoim ostatnim wiodącym udziale w Betty en NY  Telemundo po raz kolejny polega na tym, że Erick Elías poprowadzi swoją nową telenowelę:  100 días para enamorarnos  .

Beletrystyka, która już zaczęła być rejestrowana w badaniach hiszpańskojęzycznej sieci w Miami na Florydzie, jest adaptacją znanej historii z Argentyny  100 días para enamorarnos , która została wyemitowana w zeszłym roku w Argentynie z wielkim sukcesem.


erick-elicc81as.jpg
Mezcalent

Telenowela przedstawia wiodące kobiece role meksykańskich aktorek Ilse Salas i Mariany Treviño , dwie nowe twarze na ekranach Telemundo; podczas gdy drugim głównym bohaterem będzie Argentyńczyk, David Chocarro.


ilse-salas.jpg
Mezcalent

Obok nich będą między innymi Humberto Zurita , Hector Suárez Gomís , Sylvia Sáenz , Sofía Lama , Andrés Almeida , Manuel Balbi , Lucas Velázquez i Daniela Bascopé .


mariana-trevincc83o.jpg
Mezcalent

„Telemundo zawsze stara się tworzyć nowe i odpowiednie treści dla hiszpańskojęzycznej publiczności w Stanach Zjednoczonych. W 100 días para enamorarnos mamy uniwersalne historie opowiadane przez postacie, z którymi możemy się identyfikować w sposób, który bawi całą rodzinę. Jesteśmy bardzo dumni i podekscytowani, że możemy przedstawić tę historię na naszym ekranie ”- powiedział Marcos Santana , prezes Telemundo Global Studios.


davidchocarrotelemundonapte2019-012.jpg
Mezcalent

100 días para enamorarnos opowiada historię dwóch dobrych przyjaciółek, Constanzy Franco (Salas), odnoszącej sukcesy i wyrafinowanej prawniczki, matki i żony, oraz Remedios Rivery (Treviño), kochającej matki i żony, która w przeciwieństwie do swojej przyjaciółki jest wolnym duchem, który nie utrzymuje porządku w życiu.

Po 20 latach małżeństwa oboje postanawiają rozstać się ze swoimi mężami.

U Remedios wszystko spotyka się, gdy postanawia oddzielić się od swojego obecnego męża i pojawia się jej pierwsza miłość. Tymczasem Constance dochodzi do porozumienia z mężem, by zrobić sobie 100-dniową przerwę.

Po upływie tego czasu muszą zdecydować, czy utrzymają małżeństwo.

Premiera telenoweli będzie miała miejsce w przyszłym roku w Telemundo.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *