Zmierz się z potęgą i korupcją w 'Monarca’


Dla Reginy Pavón jest to jeden z najważniejszych projektów w karierze, ponieważ będzie można oglądać jednocześnie w 190 krajach dzięki


W ten piątek, 13 września , nowa meksykańska Monarca” zostanie wydana przez Netflix. Producentem jest Salma Hayek za pośrednictwem domu produkcyjnego Ventanarosa . W tym 10-rozdziałowym projekcie występują , i , trójka bracia, którzy dorastali w biznesowym imperium rozwiniętym dzięki tequili… Panowanie, w którym ujawni się głód władzy i zdrady.

W tej serii, którą produkuje również Lemon Studios i Stearns Castle, meksykańska  Regina Pavón gra rolę „Lourdes”, córki postaci Juana Manuela Bernala , „Joaquína Carranzy”. „Czuję się bardzo wdzięczna i mam szczęście, że jestem częścią tej serii z obsadą takiego ojca. Wyobraź sobie, że dowiadujesz się, że dostałeś angaż w serialu wyprodukowanym przez Salmę Hayek, a bohaterami są Irene, Osvaldo i Juan Manuel. Tego samego dnia dowiadujesz się, że Bernal będzie moim tatą, prawie mi coś daje, ponieważ uważam, że to wielki hit, a ja jestem fanem jego pracy od dłuższego czasu, dlatego jestem bardzo wdzięczna ”- powiedziała w wywiadzie.

Dla aktorki jest to jeden z najważniejszych projektów w jej karierze. „Monarce” będzie można oglądać jednocześnie w 190 krajach za pośrednictwem : „Jest to bardzo atrakcyjna seria, oczywiście dla Meksyku, ponieważ pokazuje jedną z najbardziej reprezentatywnych części kraju i ładniejszą niż Tequila. Dopóki nie nagrałam serialu, naprawdę nie miałam pojęcia o produkcji (napoju), nie wiedziałam (gmina), że jest to piękne miejsce, ogólnie Jalisco jest rajem i jako osoba doceniam możliwość nabytego doświadczenie niezależnie od serii. ”

Powtarza, że ​​jeśli my, Meksykanie, jesteśmy bardzo zainteresowani historią tequili, na rynku zagranicznym projekt ten będzie bardzo atrakcyjny, „poradzi sobie bardzo dobrze (seria) ma imponujące lokalizacje, jakość fotografii również , historia jest bardzo dobrze napisana, myślę, że to świetny pakiet i oczywiście jest to najważniejsza jak dotąd seria w mojej karierze. ”

Sprawdź także  StarzPlay ogłasza obsadę nowej oryginalnej serii, o której będzie głośno


Żyją od pozorów

Na temat rodziny „Carranza”, centralnej osi tej fabuły, Regina mówi, że w szczególności relacje „Lourdes” (jego postaci) i „Joaquína” (jegj ojciec) mają bardzo ważne powiązania. „Po tym, jak matka„ Lourdes ”odbiera sobie życie, mój brat zaczyna mieć wiele problemów z tatą i odchodzi z domu, cała rodzina zwraca się do mojego ojca, a potem jestem jedyną, który go wspiera, jestem jego prawą ręką i dla mnie to wszystko, to mój idol ”.

Rola Pavon na początku tej historii ma problemy z narkotykami i uzależnieniem od alkoholu. Kiedy jej matka umiera, postanawia zrehabilitować się, aby pomóc ojcu, „ale wiele rzeczy zaczyna się dziać, mój dziadek pyta czy „ Ana María „(Irene) powróci ze Stanów Zjednoczonych, ponieważ chce oczyścić towarzystwo z całej korupcji, którą promował”. Wiadomości nie wydają się przyjemne dla „Joaquina”, więc „Lourdes” odkrywa, że ​​jej ojciec nie jest tym, kim myślała, więc konflikty wyjdą na jaw ”, rodzina wydawała się idealna i okazało się, że wszyscy są skorumpowani ”, dodaje aktorkę.

Wreszcie Regina przypomina, że ​​Salma była odpowiedzialna za telefon do każdego z ów, aby powiadomić ich, że pozostali w serialu, w którym wystąpili trzej reżyserzy: Natalia Beristain, JM Cravioto i Fernando Rovzar.

Podobnie Regina przygotowuje kolejny projekt z Netflix , który będzie w przyszłym roku, „ Todo por ti ”. Ponadto, teraz w październiku rozpoczyna się z Televisa


Salma (na środku obrazu), dumna z obsady, której udało się zebrać, aby ukształtować historię.  ESPECIAL

Wczoraj w Meksyku odbyła się prezentacja medialna „”. W tym przypadku Salma Hayek powiedziała, że ​​ odzwierciedla „obecny kraj, w którym nie jeździ się na ośle ani nie ma kapelusza. Jest to seria, która pokazuje korporacyjny z wielkim wyrafinowaniem, jest też polityka, tradycje. Uczymy kosmopolitycznego, tętniącego życiem, interesującego, kulinarnego miasta (…). Uczymy także bogatej, rozległej prowincji z tradycjami, tajemnicą i pięknem ”.

Sprawdź także  Sebastian Yatra ogłasza współpracę z Jonas Brothers, Daddy Yankee i Natti Natasha

W wydarzeniu wzięli również udział bohaterowie, przekonani, że produkcja ma zerwać ze stereotypami, które i pokazały . W szczególności nazwał to „zwierciadłem rzeczywistości, w której żyjemy”, która uczy „, w jaki sposób jądro rodzinne może wpływać na cały kraj”.

„Każdy akt, każda chwila, każda scena zmierza w kierunku narysowania historii i postaci” – powiedział.

Wyjaśnił także, że „to nie jest opowieść narco, że jest już ich za dużo”, ale „to coś innego, to coś świeżego, coś różnego”.

Jego kolega z obsady, , który gra najstarszego z braci w serii, podkreślił, że spektakl „jest doskonałym portretem meksykańskiej rodziny”.

Wciela się w rodzinnego biznesmena, a także tego, który zamawia „mroczne rzeczy, które ktoś musi zrobić, aby wszystko działało w tym kraju lub w jakimkolwiek kraju Ameryki Łacińskiej”.

daje życie trzeciej siostrze, która wraca ze Stanów Zjednoczonych, aby przejąć rodzinny interes.

„Rodzina zmusza ją do powrotu.„ Ana María ”jest środkową siostrą, która postanowiła nie być częścią tego imperium, tego życia i tych praktyk” – powiedziała .

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź