Victoria Ruffo zaskakuje radykalną zmianą wyglądu


Meksykańska aktorka Victoria Ruffo udostępniła zdjęcie na swoim Instagramie, na którym pojawia się z siwymi włosami jako część swojej postaci w telenoweli Cita a ciegas


Jeśli jest aktorka, która ma bardzo podobny wygląd we wszystkich swoich telenowelach, to Victoria Ruffo . Niezależnie od postaci, którą gra, bohaterka odnoszących sukcesy melodramatów, takich jak  La madrastra lub  Corona de lágrimas , zawsze nosi długie czarne włosy, które po czterech dekadach kariery artystycznej stały się jednym z jej znaków rozpoznawczych.


View this post on Instagram

La madrastra!! ?

A post shared by Victoria Ruffo (@victoriaruffo) on


Dlatego niespodzianka była maksymalna, kiedy w ten weekend 57-letnia aktorka była widziana za pośrednictwem sieci społecznościowych z nowym kolorem włosów.

Bohaterka telenoweli Simplemente María (Po prostu Maria) udostępniła zdjęcie w niedzielę za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, w którym pojawia się z siwymi włosami.

„Nie byłam na to przygotowana, ale to naprawdę ci odpowiada”, napisała jedna z ponad miliona osób, które śledzą ją na Instagramie.

„Wciąż jesteś i będziesz wiecznie piękna, piękna wewnątrz i na zewnątrz, ale nie mogę zaprzeczyć, że to była prawdziwa niespodzianka” – napisała inna osoba.


View this post on Instagram

MAURA?

A post shared by Victoria Ruffo (@victoriaruffo) on


Aktorka nie określiła, czy naprawdę farbowała włosy, czy też jest to peruka – co jest najbardziej prawdopodobną opcją, biorąc pod uwagę, że zwykle nie zmienia wyglądu – ale ten zaskakujący wygląd jest częścią postaci, którą obecnie gra w  Cita a ciegas,  , historii, w której po raz pierwszy wchodzi do telewizji w gatunku komedii.


View this post on Instagram

Maura feliz con sus galanes!! ❤️❤️❤️

A post shared by Victoria Ruffo (@victoriaruffo) on


Chociaż Ruffo pojawia się w historii z czarnymi włosami od czasu premiery komedii romantycznej, jednym z wielu figli, które wykonuje jej postać, Maura, zabierze ją do noszenia tej szarej, która wywołała tyle zamieszania w sieciach społecznościowych.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *