Robert Rodríguez podpisuje kontrakt z Diego Boneta do „El Gato Negro”


Apple spojrzał na meksykańskiego aktora, który będzie częścią obsady serialu telewizyjnego


Po udanym udziale w „ Luis Miguel. La serie” NetflixaApple zwrócił uwagę na Diego Bonetę, który dołączył do obsady telewizyjnego serialu „El Gato Negro”.

Meksykański aktor i piosenkarz będzie pod kierunkiem Roberta Rodrigueza, który również ogłosił dołączenie do zespołu stojącego za serialem opartym na meksykańskim komiksie, według „The Hollywood Reporter”.

przez GIPHY

Rodríguez będzie reżyserem i producentem wykonawczym projektu, a Boneta będzie także producentem za pośrednictwem swojej firmy Three Amigos. Jednak MGM Television jest tym, który stoi za tym projektem, którego więcej szczegółów zostanie podanych wkrótce.

Komiks został stworzony przez Richarda Domingueza, koncentrując się na dokonaniach międzypokoleniowych dwóch bohaterów walczących z przestępczością w południowym Teksasie.

Pierwszym bohaterem był młody człowiek, który założył płaszcz legendarnego lokalnego bohatera, aby pomścić śmierć swojego najlepszego przyjaciela; drugi dotyczy dziadka, który był wojownikiem, który dziesięć lat temu powrócił do swojego sportu, aby stawić czoła przestępczości.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *