Ricky Martin i jego mąż oczekują kolejnego dziecka


Piosenkarz przekazuje wiadomości w swoim przemówieniu po otrzymaniu nagrody od organizacji „Kampania na rzecz praw człowieka”


Ricky Martin ogłosił, że ​​wraz ze swoim mężem Jwanem Yosefem oczekują nowego członka rodziny. Po raz czwarty stanie się ojcem.

Tłumacz „Vente pa’ca” otrzymał nagrodę od organizacji „Kampania na rzecz praw człowieka” (która wspiera społeczność LGBTTTI) za jego obronę praw LGBT + i filantropię, i to podczas tego wydarzenia poinformował, że jego Rodzina rozrośnie się.

W przemówieniu, po otrzymaniu nagrody, wysłał wiadomość z podziękowaniami dla swoich dzieci i małżonka. „Dzięki wszystkim, mojej rodzinie, mojemu mężowi, moim pięknym bliźniakom, Valentino i Mateo, są moją siłą i inspirują mnie każdego dnia, są niesamowitymi dziećmi. Lucii, mojemu dziecku, nie ma je tutaj, została w domu, a następne nadchodzi, jesteśmy w ciąży … Kocham duża rodzinę ”, powiedziała piosenkarka„ La Vida Loca ”.

Latynoski piosenkarz nie ujawniła szczegółów dziecka, na które czeka, ani płci, ani daty, w której noworodek będzie w jego ramionach.

AP / K. Wolf
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *