Raúl Sandoval przygotowuje hołd Pedro Infante


Były naukowiec pływa jak ryba w wodzie między aktorstwem a muzyką; i czy ciesząc się wydaniem singla „ ¿Quién será? ”, dziś pojawia się na małym ekranie z „Bronco, serial” na sygnał TNT


„El cachanilla”, Raúl Sandoval , jest bardziej niż podekscytowany premierą swojego niedawnego singla „ ¿Quién será? ”, Piosenki, którą Pedro Infante rozsławił i która prezentuje go teraz w roli ranchera z zespołem Rodrigo Cuevas, zdobywcy latynoskiej i amerykańskiej nagrody Grammy. Jakby tego było mało, dziś premiera bioserii Bronco, w której dawny naukowiec wciela się w Ramiro Delgado .

„Jestem wiernym wielbicielem Pedro Infante, reprezentował mnie i wpływał na mnie w mojej karierze. Zawsze lubiłem tę piosenkę, zacząłem ją włączać do moich koncertów, a kiedy ją śpiewałem, powstawała bardzo miła atmosfera, w wyniku czego chciałem ją nagrać. Ale zdarzyło mi się, że kiedy kilkakrotnie ją proponowałem, ludzie z którymi pracowałem, nie chcieli tego robić, ponieważ jest to stara i bardzo nagrywana piosenka (innych wykonawców). Lecz nagrałem ją, stworzyliśmy wersję zespołu i wersję mariachi ”- powiedział w wywiadzie.

¿Quién será? ” zbiera już swoje pierwsze owoce. Raúl został zaproszony do Kolumbii na promocję. „Po raz pierwszy pojechałem do Kolumbii i wyjechałem na około trzy tygodnie – wróciłem 8 września. Będąc tam, wygenerowano zainteresowanie i teraz ludzie piszą do mnie w moich sieciach. Słyszałem, że bardzo pasjonują się kostiumem charro i mną ”- śmieje się.Należy zauważyć, że Raúl nagrał 27 nowych utworów, jednak spodziewa się, jaki będzie następny krok muzyczny, ponieważ w jego interesie jest również nagranie hołdu Pedro Infante I co najważniejsze, ma pozwolenie Lupity Infante – córki „ “El ídolo de Guamúchil ” – już ją ma: „Ustalimy, czy wydamy EPkę czy pełny album. Ale dodatkowo zobowiązuję się zrobić album – hołd dla Pedro Infante. Każdego roku idę na jego szczęśliwą rocznicę, zawsze lubię być obecny i śpiewać ludziom. I w tym roku byłem z moją matką chrzestną Lupitą, którą kocham, ponieważ zawsze mnie wspierała, zapytałem, czy dała mi możliwość zrobienia albumu z piosenkami od niego ze staromodnym akcentem. Powiedziała, że ​​podoba się jej pomysł, że to zrobię. Poprosiliśmy publiczność o pozwolenie, kiedy poszedłem śpiewać, a oni byli podekscytowani (publiczność) i wyrazli mi zgodę, więc mam takie zobowiązanie ”. Ma nadzieję, że do następnej rocznicy będę miał zaawansowany projekt.


W skórze Ramiro Delgado

Historia legendarnej grupy pojawia się na ekranie. 

Rozpoczęcie „Bronco, seria” nastąpił na TNT. W tej produkcji Raúl ożywia Ramiro Delgado, jednego z członków grupy „ Libros tontos” : „Ta seria składa się z 13 rozdziałów. Na szczęście było to wspaniałe doświadczenie i wielkie wyzwanie. Uwagę Ramiro przyciągnęło to, że jest on bardzo szczęśliwym człowiekiem, bardzo radosnym i bardzo zakochanym. Mówi się, że ma 37 dzieci, a w tym serialu niewiele się gra. ”

Raúl wyznał, że kiedy zadzwonili do niego z prośbą o wykonanie kolejnych testów tej roli, był w Guadalajarze i raz w Mexicali, więc nie mógł oddzwonić: „Czwarty raz ze mną gdy rozmawiali, powiedzieli mi, że ta postać jest moja. Myślałem, że już ją straciłem, więc prawdą jest, że to, co jest dla was, jeśli Bóg wam je daje, należy do was i już po wszystkim. Kolejną rzeczą, którą zweryfikowałem, jest to, że moi koledzy aktorzy twierdzą, że bohaterowie cię szukają. Ta rola ma coś bardzo mocnego z tym, co ja, jako ojciec i mąż, się identyfikowałem. Dzięki tej postaci miałem okazję wyleczyć część, która była w toku z moją żoną Fran (Meric). ” I to, że jedną z najważniejszych scen Ramiro Delgado jest utrata dziecka, gdy ciąża była zaawansowna (6,5 miesiąca).„To coś, co go wyróżnia i sprawia, że ​​spędza bardzo silny etap w swoim życiu. A my, Fran i ja żyjemy tak samo, ponieważ była w drugim miesiącu ciąży, i są to iluzje, które spadają, to żałoba, a co ciekawe, zadzwonili do mojej żony, aby zinterpretować charakter żony Ramiro, więc oboje musieliśmy wykonać scenę pogrzebową tego dziecka; ten moment był bardzo trudny, ale pomógł nam teraz wyleczyć to, czego nam brakowało, i dziękuję serii i roli, jaką Bóg dał mi grać ”, podsumowuje.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *