Mon Laferte, potwierdzona na Viña del Mar 2020


Piosenkarka i autorka tekstów będzie pierwszą chilijską w ostatnich dziesięcioleciach, która otworzy noc w Quinta Vergara


Chilijka Mon Laferte została pierwszym potwierdzonym artystą na Międzynarodowym Festiwalu Viña del Mar  LXI , który odbędzie się w dniach 23–28 lutego przyszłego roku.

Według organizatorów spotkania, Laferte zostanie pierwszym chilijczykiem, który otworzy noc w Amfiteatrze Quinta Vergara w ostatnich dziesięcioleciach.

Po debiucie w 2017 r., kiedy wzięła udział w jury festiwalu, Mon Laferte powróci do Viña w ramach promocyjnej trasy koncertowej swojego najnowszego albumu „Norma”.„Wiązałam język od dłuższego czasu, aby nie przekazywać wam tych pięknych wiadomości. Wracam do mojego miasta, a morze bawi się. Fale i moja piosenka znają się od dawna i z niepokojem czekają na ich ponowne połączenie” – napisała w swoich serwisach społecznościowych gdy jej udział w konkursie został ogłoszony.

Autorka Tu falta de quere zapewniła, że ​​wróci do Quinta Vergara po Gaviota de Platino. . „Dziękuję za okazję. Dziękuję wam, moi piękni ludzie !!! Teraz przygotowują Platino! (Więc nie mów, że nie zauważyłam). ”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *