Michelle Renaud, niepewna „zbuntowana” dziewczyna, która zwyciężyła w telenowelach


Meksykańska aktorka, bohaterka La reina soy yo (Univision), świętuje 15 lat kariery artystycznej


Pierwsza telenowela


Rozpoczęła się kariera artystyczna Michelle Renaud wystartować w 2004 roku, w której meksykańska aktorka utworzyła & oacute; część drugiej obsady udanej opery mydlanej Rebelde. & # 8220; Czuję się bardzo dumny z m & iacute; ponieważ wierzę, że wiem, jak mieć mocny krok, cierpliwość i ponieważ oprócz możliwości, które mi dano, naprawdę wziąłem je sercem i bardzo mi się podobały, mówi 30-letni tłumacz Ludzie w Hiszpanii i ol.
MEZCALENT

Kariera artystyczna Michelle Renaud rozpoczęła się w 2004 roku, w którym meksykańska aktorka była częścią drugiej obsady udanejtelenoweli Rebelde . „Czuję się bardzo dumny z siebie, ponieważ wierzę, że wiem, jak mieć mocny krok, cierpliwość i ponieważ oprócz możliwości, które mi dano, naprawdę robiłam to sercem i bardzo mi się podobało”, mówi 30-letnia aktorka.


Wskazówka


Jeśli dziś, dzięki waszemu doświadczeniu, mógłbym dać radę Michelle, która wystartowała w tym wyścigu trzy lata temu, bohater udanych melodramatów Televisy jako The Shadow of the Past and Daughters of the Moon jest jasne, co to będzie. ; do tej rady: & # 8220; powiedziałbym, że & rsquo; p & aacute; oceniaj dobrze i ufaj sobie ponieważ mi tego brakowało przez długi czas wyznaje.
INSTAGRAM MICHELLE RENAUD

Jeśli dziś, mając doświadczenie, mogłaby udzielić rady Michelle, która wystartowała w tym wyścigu, bohaterka udanych melodramatów Televisy, takich jak  La sombra del pasado i Hijas de la luna , jasno mówi o tej radzie: „ Powiedziałbym: „wstań i miej zaufanie do siebie”, ponieważ tego brakowało mi od dawna ”, wyznaje.


Niepewności


Aktorka przyznaje, że podczas pierwszych lat kariery za każdym razem, gdy stawała na zapleczu Televisy, czuła się najbrzydszą kobietą; Wśród tak wielu pięknych ludzi.
INSTAGRAM MICHELLE RENAUD

Aktorka przyznaje, że podczas pierwszych lat kariery za każdym razem, gdy stawała na zapleczu Televisa, czuła się „najbrzydszą kobietą” wśród tylu pięknych ludzi.


Najbrzydsza


& # 8220; W moim domu przygotowywałam się do castingu, na telefon lub coś w tym stylu i czułam się bardzo piękna, ale kiedy przybyłam do Televisa, czułam się najbrzydszą kobietą & # 8221 ; bądź szczery. & # 8220; Widziałem wszystkie piękniejsze, o lepszym ciele i piękniejsze ode mnie. Potem jestem & iacute; Powiedziałbym to Michelle & nsquo; naprawdę właściwa stawka i musisz być pewien, kim jesteś '& # 8221 ;. & nbsp;
INSTAGRAM MICHELLE RENAUD

„Przygotowywałam się na casting w moim domu, na rozmowę telefoniczną lub cokolwiek innego i czułam się bardzo ładna, ale kiedy przybyłam do Televisy, czułam się najbrzydszą kobietą” – powiedziała. „Widziałam, że wszyscy są piękniejsi, mają lepsze ciało i piękniejsze ode mnie. Powiedziałabym wtedy doMichelle „naprawdę wstań prosto i musisz być pewna, kim jesteś”. 


Szczęście


Renaud, która wygrała swoją pierwszą rolę w 2014 roku w operze mydlanej Cień przeszłości po dziesięciu latach kariery, ma wielkie szczęście z tego, co osiągnęła do tej pory. & # 8220; To była bardzo łatwa kariera ze względu na to, jak błogosławiony i szczęśliwy miałem pracę z niesamowitymi ludźmi. S & iacute; miał swoje wyzwania, s & iacute; Kosztowało mnie to pracę, aby zdobyć postacie, s & iacute; Były miliony castingów, w których nie został pozostawiony, ale z pewnością był cudowny & # 8221;
MEZCALENT

Renaud, która wygrała swoją pierwszą główną rolę w 2014 roku w operze mydlanej  La sombra del pasado  po dziesięciu latach swojej kariery, jest bardzo szczęśliwa z tego, co osiągnęła do tej pory. „To był bardzo łatwy wyścig ze względu na to, jak błogosławioną i szczęśliwą miałam pracę z niesamowitymi ludźmi. Tak, miałam swoje wyzwania, kosztowało mnie to pracę nad postaciami. Tak, były miliony castingów, w których nie zakwalifikowałam się, ale z pewnością było cudownie ”.


Ofiary


Chociaż musiała poświęcić wiele znanych chwil dla swojej pracy, aktorka przyznaje, że nie zmieniła niczego, czego doświadczyła do tej pory. & # 8220; Poświęciłem rodzinne chwile, w których chciałbym być, na przykład pierwszą chemioterapię mojej matki Nie mogłem iść, bo miałem telefon i to było bardzo silne. Ale dzisiaj mówię tak i ´ to musiało być i nic się nie dzieje & # 8221;
INSTAGRAM MICHELLE RENAUD

Chociaż musiała poświęcić wiele chwil dla swojej pracy, aktorka przyznaje, że nie zmieniłaby niczego, co przeżyła do tej pory. „Poświęciłam rodzinne chwile, w których chciałabym być, na przykład pierwszą chemioterapię mojej matki, na którą nie mogłam pójść, ponieważ miałam telefon i to było bardzo ważne. Ale dzisiaj mówię, że tak musiało być i nic się nie dzieje. ”


Nic bym nie zmieniła


& # 8220; Pod koniec dnia budowałem też własną ścieżkę i wiele razy musimy być trochę samolubni i dbać o własną ścieżkę, a nie dbać o innych. Następnie s & iacute; Poświęciłem rzeczy, s & iacute; Zdarzały się sytuacje, imprezy itp., Które przegapiłem przez połączenia, ale nie zmieniam ani jednej rzeczy z tego, co zrobiłem podczas mojej kariery & # 8221;, to wyjaśnia.
INSTAGRAM MICHELLE RENAUD

„Pod koniec dnia budowałem też własną ścieżkę i wiele razy musimy być trochę samolubni i dbać o własną ścieżkę, a nie o innych. Poświęciłam więc rzeczy, tak, zdarzały się takie sytuacje, imprezy itp., brakowało mi rozmów telefonicznych, ale nie zmieniłabym ani jednej rzeczy z tego, co zrobiłam podczas mojej kariery ”, wyjaśnia.


Najlepsze dopiero przed nami


Pomimo tego, że jest jedną z najbardziej udanych meksykańskich aktorek i kochaną przez publiczność, Renaud twierdzi, że wciąż jest daleka droga do osiągnięcia swojego celu jako aktorki. & # 8220; Ale myślę, że jadę bardzo piękną drogą w otoczeniu wspaniałych ludzi, gdzie spotykam aktorów i aktorki, które zmieniają moje życie, stają się przyjaciółmi, rodziną & # 8221;
TELEVISA

Pomimo tego, że jest jedną z odnoszących największe sukcesy młodych meksykańskich aktorek i kochaną dzisiaj przez społeczeństwo, Renaud twierdzi, że wciąż jest daleka droga do osiągnięcia jej celu jako aktorki. „Ale myślę, że jestem na bardzo pięknej drodze otoczonej wspaniałymi ludźmi, gdzie spotykam aktorów i aktorki, którzy zmieniają moje życie, stają się przyjaciółmi, rodziną”.


Wdzięczna


& # 8220; Czuję się wyjątkowo szczęśliwą i bardzo wdzięczną kobietą, ponieważ zawsze dobrze sobie radziłem we wszystkich projektach, w których uczestniczyłem, wyraża dziewczyna Danilo Carrery.
INSTAGRAM MICHELLE RENAUD

„Czuję się bardzo szczęśliwą i bardzo wdzięczną kobietą, ponieważ zawsze dobrze sobie radziłam we wszystkich projektach, w których uczestniczyłam” – mówi dziewczyna Danilo Carrery .


Postępuj zgodnie ze wskazówkami!


Pamiętaj, aby zobaczyć Michelle Renaud jako bohaterkę Królowej to ja przez Univision o 20:00 czasu wschodniego.
TELEVISA

Michelle Renaud zobaczysz jako bohaterkę  La reina soy yo niestety tylko na Univision.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *