’Mamá se va de viaje' dom staje się chaosem


Andrea Legarreta i Martín Altomaro przybywają w do kin z komedią


Film „Mamá se va de viaje” z udziałem Andrei Legarreta i Martína Altomaro w reżyserii Fernando Sariñany pojawił się w meksykańskich kinach. Film jest przeróbką argentyńskiego projektu wydanego w 2017 roku i został teraz odświeżony w tej wersji. Komedii dla całej rodziny, która ma nadzieję podbić i przenieść się, przedstawiając historię „Kasandry”, „Gabrieal” i ich czworga dzieci.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani, to jest film, który sprawił nam przyjemność, i myślę, że publiczności, która go zobaczy, również się spodoba”, podzielił się Martín Altomaro w wywiadzie dotyczącym filmu. Fabuła przedstawia „Kasandrę” (Legarreta) ), matkę, która została zignorowana przez wszystkich, jej męża „Gabriela” (Altomaro), którego prosi go o przerwę, podróżowanie i pozostawia mu pod opieką dom, ale nie wie on, co go czeka.

Uświadomisz sobie, że działania mamy są więcej niż niezbędne do utrzymania rodziny, odkryje ciężką pracę i niekończącą się zabawę, w którą zaangażowani będą wszyscy członkowie: „W wielu przypadkach (matka) filar, to siła napędowa, to bardzo ważne jądro rodziny i trochę w tym filmie chodzi o to, jak ponownie ocenić wszystkie elementy rodziny, o tym, co każdy musi dać i zrobić ”, zauważa Martín.

Twórca filmu Fernando Sariñana podkreśla, że ​​on, zespół produkcyjny i aktorzy chętnie widzą reakcję publiczności: „mniej więcej już to widzieliśmy, jest to komedia, w której ludzie często się śmieją, jest to komedia rodzinna, coś czego nie robiliśmy od dłuższego czasu. ”

Wskazuje, że film jest projektem pokoleniowym, w którym każdy członek meksykańskich rodzin będzie utożsamiany z jedną z postaci: „Przez długi czas chciałem stworzyć coś takiego, co jest gatunkiem, który powstawa ł przez wiele lat w meksykańskim kinie lat 40. i 50., podobnie jak w przypadku Joaquína Pardavé , który był bardzo bogatym kinem, a ten film to osiąga i spełnia ” . Film kręcono przez pięć tygodni na przełomie grudnia i początku stycznia 2019 r. Wszystko powstało w Mexico City.Powrót Andrei do kina

Od 2001 roku Andrea Legarreta nie wróciła do filmu z bohaterem. W 2017 roku miała specjalny udział w filmie „Plan V”, który został częściowo nakręcony w Guadalajara. Poza tym użyczyła głosu postaci „Lucy” w „ Mi villano favorito ” (Jak ukraść księżyc), ale teraz, „Mama pojechała na wycieczkę”, to przygoda pełnego powrotu do kina i jest więcej niż podekscytowana: „Prawda jest taka, że dla mnie był to bardzo piękny prezent, ponieważ mam aktorkę, która mieszka we mnie i która z różnych powodów jest w stanie wstrzymania. Następnie czytanie tego skryptu sprawiło, że poczułam chęć ponownego działania i sprawił, że chciałam należeć do tego filmu … Wszechświat stworzył ten spisek, ponieważ ze wszystkimi moimi harmonogramami może być to trochę skomplikowane przez program („ Hoy ”), wszystko się ułożyło i dla mnie było to piękne doświadczenie. ”

Ponadto komunikat, że rodzina musi się wzajemnie wspierać, utrzymuje się, aby wszystko szło jak najlepiej. „Czasami jesteśmy w szkole, w pracy i w innych sprawach. Jednak nawet wiedząc, że twoja rodzina będzie zawsze przy tobie, nie poświęcasz na to niezbędnego czasu i uwagi – mówi Andrea.


Co mówią dzieci?


Aktorzy Leonardo Beltrán i Nina Rubín są dwójką dzieci tej szalonej rodziny. Ci młodzi ludzie są bardzo podekscytowani tym projektem w swojej karierze. „Myślę, że związek między wszystkimi był bardzo dobry, bardzo nam się podobało, praca z Martinem, z moją matką, z Leo, a także z Fer była niesamowita”, powiedziała Nina. Tymczasem dla Leo projekt ten zawarł doskonałe przyjaźnie. „Osobiście było to wyjątkowe doświadczenie. Był to proces zabawy i nauki. Jestem wdzięczny i szczęśliwy ze wszystkimi, z załogą i innymi aktorami, wszyscy mogliśmy uczyć się od wszystkich”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *