Gloria Trevi i nuty reggaeton z Karol G


Artystka pojedzie do Stanów Zjednoczonych na trasę „ Diosa de la Noche ” z kolumbijską piosenkarką


Meksykańska piosenkarka Gloria Trevi przyjedzie teraz do Stanów Zjednoczonych z nutką reggaeton , w której wystąpi kolumbijka, Karol G.

Uważana za jednego z najlepiej zarabiających wykonawców muzyki hiszpańskiej, Gloria, zaprezentowała w Los Angeles wraz z Karol G, trasę koncertową wyprodukowaną przez Live Nation , która rozpocznie się 13 września w Fresno w Kalifornii.Na początku 2019 roku wykonawczynie przedstawiły  Hijoepu*# , piosenkę napisaną przez Kolumbijkę. Współpraca została dobrze przyjęta i już certyfikowana z uznaniem za wysoką sprzedaż.

Trasa jako całość obejmie 24 miasta w Stanach Zjednoczonych i obejmuje emblematyczne fora, takie jak Radio City Music Hall w Nowym Jorku, The Forum w Los Angeles i AllState Arena w Chicago.

Las Vegas, Denver, Kasas City, Chicago, Greensboro, Washington, Atlanta, Houston, San Antonio, Laredo, Salt Lake, Seattle, Portland, El Paso, Phoenix, Tucson, Hidalgo, Dallas, San Jose i San Diego będą miastami które odwiedzą.

Zarówno „La Trevi ”, który promuje swój album „ Diosa de la noche ”, jak i Karol G wyraziły wspólną filozofię twórczej niezależności i wzmocnienia pozycji kobiet , podały amerykańskie media.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *