En el corredor de la muerte: nowa seria Miguel Ángel Silvestre


Historia o Pablo Ibar pojawi się na Movistar + we wrześniu


En el corredor de la muerte” to nowa seria Movistar + i Bambú z Miguelem Ángelem Silvestrem .

Fabuła czterech rozdziałów oparta jest na prawdziwej sprawie Pabla Ibara, uznanego za winnego potrójnego morderstwa, które miało miejsce na Florydzie w 1994 r. skazanego na dożywocie.

Zostanie wydany na platformie 13 września.

Tak zaczyna się „ En el corredor de la muerte

27 czerwca 1994 r. martwe ciała mężczyzny i dwóch kobiet pojawiają się w domu w spokojnej dzielnicy Miami. Zostały usiane kulami. Na samym miejscu zbrodni policja odkryła kamerę wideo, która zawiera nagranie morderstwa.To nagranie będzie główną wskazówką w śledztwie: pokazuje zamazaną twarz jednego z napastników. Trzy tygodnie później, na komisariacie policji w innej dzielnicy, funkcjonariusz myśli, że rozpoznaje tę samą rozmytą twarz, gdy widzi Pablo Ibara , Hiszpana aresztowanego za kłótnię z bronią. Jednak Pablo przysięga, że ​​nie ma nic wspólnego z morderstwem.

Żadne dowody znalezione na miejscu zbrodni nie są rozstrzygające ani obciążające … ale to nie ma znaczenia. Pablo Ibar zostaje osądzony i skazany na śmierć.

To historia rodziny, która nigdy się nie poddała. Walka człowieka przez 25 lat o udowodnienie swojej niewinności. Na podstawie książki Nacho Carretero.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *