Dwie ważne straty poniesione w ‚Elite’


Netflix pokaże nowe rozdziały 6 września


Premiera drugiego sezonu Elite na Netflix w najbliższy piątek, 6 września, z nowymi fabułami, trzema dodatkami i dwiema poważnymi ofiarami. A jeśli nadal nie wiesz o co chodzi, to dwójka członków obsady serialu młodzieżowego będzie nieobecna przez większość serii. Kim są dwie „ofiary”? Cóż, nie kto inny jak Jaime Lorente i Miguel Herrán .

Chociaż potwierdzono, że ci dwaj aktorzy będą kontynuować role w Elite, jasne było, że ich udział zostanie zmniejszony, ponieważ obaj są gwiazdami Domu Papieru , również od Netflix.

Teraz twórcy serialu, Carlos Montero i Darío Madrona, skorzystali z prezentacji Elite sezonu 2, aby potwierdzić stratę Lorente oraz Herrána i dać odpowiednie wyjaśnienie.


View this post on Instagram

3 SEMANAS. 3 WEEKS.

A post shared by Élite (@elitenetflix) on


„Wiedzieliśmy o tym i dopasowaliśmy to na czas. Jaime i Miguel są w La Casa de Papel , innej serii Netflix, i zostaliśmy ostrzeżeni i dlatego mogliśmy zareagować” – mówi Montero. „Kiedy fantazjowaliśmy o zrobieniu trzech sezonów Elitebohaterowie Nano i Christian byli w nich, ale seria jest żywa, a rzeczy się dzieją, a jeśli jesteś mądry, możesz z nich skorzystać” – dodaje.

I tak właśnie zrobili. Wykorzystali stratę Jaime Lorente i Miguela Herrána, aby wprowadzić trzy nowe postacie: Cayetana (Georgina Amoros), Rebece (Claudia Salas) i Valerio (Jorge Lopez) . 

Na podstawie tych dodatków mówi: „Przy pierwszym castingu byliśmy bardzo wymagający. Dlatego w drugim sezonie bardzo trudno było znaleźć trójkę aktorów, którzy byli u szczytu przy oryginalnym castingu i względem postaci, które stworzyliśmy” – wyjaśnia. „Zawsze zaczynamy od stereotypu, aby go natychmiast przełamać, a to wymaga, aby aktorzy byli dobrzy, intuicyjni i inteligentni. A dopiero potem, jak są dobrzy, piękni i jaką mają charyzmę. Pytamy o niemożliwe i nagle dochodzimy do Georginy, Claudii i Jorge. I nie, nie mieliśmy wątpliwości ”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *