Danna Paola – Oye Pablo [2019]


Meksykańska artystka zabiera ‚elitarną’ obsadę do swojego nowego teledysku


Piosenkarka, aktorka, modelka i wieloaspektowa artystka Danna Paola zaprezentowała w piątek 30 sierpnia swoją nową piosenkę, Oye Pablo. Zobaczyliśmy ją w towarzystwie super mocnego klipu wideo z udziałem jej elitarnych towarzyszy .

W rzeczywistości pełna obsada kobieca z nowego sezonu Elite , popularnej nastoletniej serii Netflix , pojawia się w tym klipie wideo w pierwszych sekundach, a potem ponownie w późniejszych scenach.

Do znanych już twarzy Ester Exposito (Carla), Miny El Hammani(Nadia), musimy dodać twarze Georginy Amoros (Cayetana) i Claudii Salas(Rebeca), dwójki nowych elementów w drugim sezonie.

Oye Pablo meksykańska Danna Paola powraca, aby postawić na lekki reggaeton. Jeśli chodzi o teksty, piosenka odnosi się do poszukiwań (co staje się obsesją) chłopca, którego widziała tylko raz. W refrenie Danna śpiewa:  „Hej, Pablo, nie czekałem na ciebie. I zostawiłeś mnie tutaj z prośbą o więcej. Jeszcze trochę, trochę więcej”.

Teledysk Oye Pablo został wyprodukowany przez APRODUCIONS i wyreżyserowany przez zespół kreatywny El Chico de los errades . odpowiedzialnyi za inne utwory audiowizualne, takie jak  Mujer Bruja  of Lola Indigo i Mala Rodríguez lub Replay of Maikel Delacalle .


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *