Danna García wraca do Telemundo


Kolumbijska aktorka dołącza do obsady siódmego sezonu Władcy niebios 9 El señor de los cielos )


Obsada siódmego sezonu udanej superserii Telemundo El señor de los cielos została wzmocniona przez włączenie kolumbijskiej aktorki Danny García .

41-letnia artystka, która zadebiutowała jako mama w lipcu 2017 r., Będzie miała szczególny udział w serii, którą prowadzi od 2013 r. Rafaela Amaya .

Do tej pory jedyną rzeczą, która została ujawniona, to że postać, którą zagra aktorka nazywa się Violeta, ponieważ produkcja jest bardzo podejrzliwa w stosunku do wszystkiego, co ma związek z tym oczekiwanym projektem, który ma zostać wydany.Danna, która w ostatnich latach poświęciła się swojej roli matki , została ciepło przyjęta przez obsadę Władcy niebios , która nie wahała się podkreślić jej profesjonalizmu i doskonałości.

„To wspaniałe, gdy spotykasz ludzi, których podziwiasz na planie, i okazuje się, że są po prostu pięknymi ludźmi”, napisał jeden z super-aktorów na Instagramie kilka dni temu.Danna wraca w ten sposób do Telemundo, firmy, która była jej domem przez prawie dekadę, w której zagrała w udanych operach mydlanych, które rozeszły się po całym świecie jak:  Pasión de gavilanes (Gorzka zemsta), Te voy a enseñar a querer i Bella calamidades (Odmienić los) .Aktorka nagrała swój ostatni projekt z hiszpańskojęzyczną siecią w 2010 roku jako bohaterka  Alguien te mira, (Ktoś cię obserwuje) , serii, w której grała z Rafaelem Amayą i Christianem Meierem .

Siódmy sezon z Władcy niebios , który jest nadal nagrywany w Meksyku, zostanie wydany wkrótce w prime time hiszpańskim z Matías Novoa (Amado Casillas), Isabella Castillo (Diana Ahumada) i Carmen Aub ( Rutila  Casillas) w obsadzie .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *