Cuna de lobos: data pierwszej promocji i premiery


Nowa wersja przebojowej telenoweli Cuna de lobos z Paz Vegą w roli Cataliny Creel ma już datę premiery w Meksyku.


Po udanej premierze  La usurpadora , która wylądowała w poniedziałek w Meksyku z Sandrą Echeverríą w skórze bliźniaków Paoli i Pauliny, Televisa zaczęła promować w tym tygodniu swoją następną gwiazdorską serię. Drugi element w swoim wielkim projekcie antologii serialowych dramatów w formacie 25 rozdziałów, w której ożywiają i aktualizują najbardziej udane telenowele ostatnich dziesięcioleci.


Kolebka wilków.
INSTAGRAM

To nową wersję Cuna de lobos , opowieści, która pod koniec lat osiemdziesiątych sprawiła, że ​​meksykańska aktorka María Rubio stała się matką wszystkich złoczyńców.

Seria producentki Giselle González , odpowiedzialnej za udane telenowele Televisy, takie jak  Caer en tentación i Yo no creo en los hombres , ma wiodącą rolę hiszpańskiej aktorki Paz Vega , która ożywi niezapomnianą Catalinę Creel.

Właśnie 43-letnia aktorka jest bohaterem pierwszych promocyjnych filmów z serialu, które są obecnie emitowane w Meksyku i które definiują złą Catalinę Creel jako „zaciętą, dominującą, przebiegłą, arogancką i prześladującą” kobietę.Data wydania

Nowa wersja Cuna de lobos , na której czele stoi także Paulette Hernández , Gonzalo García Vivanco , Diego Amozurrutia i José Pablo Minor , będzie odpowiedzialna za zastąpienie La usurpadora  w Meksyku od 7 października.

Seria pojawi się również wkrótce w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem Univision, który wyda nową wersję  La usurpadora   w poniedziałek 16 września, dwa tygodnie później niż w Meksyku.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *