Carlos Rivera i Timbiriche, wśród nominowanych do Lunas 2019


Gala dostaw odbędzie się 30 października


Po tym, jak został rozpoznany w  Lunas del Auditorio 2018,  , piosenkarz Carlos Rivera , la Banda Sinaloense MS de Sergio Lizárraga, , kolumbijczyk J. Balvin, Timbiriche i „Billy Elliot, musical” ponownie ubiegają się o tę nagrodę.

18. edycja Las Lunas del Auditorio, która nagradzanajlepszy program na żywo, który jest prezentowany w Meksyku i odbędzie się 30 października, ogłosiła nominacje w 22 kategoriach.

Rivera, który rozpoczął swoją karierę po wygraniu reality show w 2004 roku w La Academia, został uznany w ubiegłym roku w Baladzie, a ten 2019 będzie konkurował z czterema „Latidos Tour”: Camila i Sin Bandera, Luis Miguel, Ricardo Montaner, Santiago Cruz i Yuridia.Banda MS, nagrodzona w ramach Meksykańskiej Muzyki Regionalnej, zmierzy się w tym roku z Christianem Nodalem, Julión Álvarez, La Arrolladora Banda El Limón przez René Camacho i Los Tigres del Norte.

W muzyce miejskiej, J Balvin ponownie nominowany wraz z Malumą, Nicky Jam, Piso 21  i Sebastianem Yatra, aw pop w hiszpański , Timbiriche spróbować ponownie, aby zachować ich Luna ante 90´s Pop Tour, Alejandra Guzman, Gloria Trevi i Ha * Ash.Jeśli chodzi o musical teatralny, Billy Elliot, muzyczny aspiracje drugi rok z rzędu do nagrody, tym razem kategorię uzupełniają  Cats, Los Miserables, Mentiras, el musical i Vaselina .Piosenkarka Lucero została nominowana po raz piąty w muzyce meksykańskiej, w której są także Alejandro Fernández, Edith Márquez, Lila Downs i Pepe Aguilar.

Rock w języku hiszpańskim, Rock w języku obcym, Pop w języku obcym, Muzyka elektroniczna, Jazz i blues, Muzyka afroamerykańska, Muzyka latynoamerykańska, Alternative Show, Family Show, Muzyka świata i Festiwale, również należą do kategorii.

Oprócz pokazu klasycznego, tańca współczesnego, tańca tradycyjnego, tradycyjnej muzyki i baletu, w którym rywalizują balet Jalisco, balet klasyczny stanu Meksyku, Nacional de Rusia Renacimiento, Bolshoi Ballet de Bielorrusia, Compañía Nacional de Danza, Moscow State Ballet e Isaac Hernández , uznany w 2018 r. przez International Trajectory.

Nowością w tym roku jest to, że po raz pierwszy publiczne głosowanie nad wyborem nominowanych do tej nagrody odbyło się za pośrednictwem platform cyfrowych.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *