Carlos Rivera i Timbiriche, wśród nominowanych do Lunas 2019


Gala dostaw odbędzie się 30 października


Po tym, jak został rozpoznany w  del Auditorio 2018,  , piosenkarz  , la Banda Sinaloense MS de Sergio Lizárraga, , kolumbijczyk J. Balvin, i „Billy Elliot, musical” ponownie ubiegają się o tę nagrodę.

18. edycja , która nagradzanajlepszy program na żywo, który jest prezentowany w Meksyku i odbędzie się 30 października, ogłosiła w 22 kategoriach.

Rivera, który rozpoczął swoją karierę po wygraniu reality show w 2004 roku w La Academia, został uznany w ubiegłym roku w Baladzie, a ten 2019 będzie konkurował z czterema „Latidos Tour”: Camila i Sin Bandera, Luis Miguel, Ricardo Montaner, Santiago Cruz i Yuridia.Banda MS, nagrodzona w ramach Meksykańskiej Muzyki Regionalnej, zmierzy się w tym roku z Christianem Nodalem, Julión Álvarez, La Arrolladora Banda El Limón przez René Camacho i Los Tigres del Norte.

W muzyce miejskiej, J Balvin ponownie nominowany wraz z Malumą, Nicky Jam, Piso 21  i Sebastianem Yatra, aw pop w hiszpański ,  spróbować ponownie, aby zachować ich Luna ante 90´s Pop Tour, Alejandra Guzman, Gloria Trevi i Ha * Ash.Jeśli chodzi o musical teatralny, Billy Elliot, muzyczny aspiracje drugi rok z rzędu do , tym razem kategorię uzupełniają  Cats, Los Miserables, Mentiras, el musical i Vaselina .Piosenkarka Lucero została nominowana po raz piąty w muzyce meksykańskiej, w której są także Alejandro Fernández, Edith Márquez, Lila Downs i Pepe Aguilar.

Rock w języku hiszpańskim, Rock w języku obcym, Pop w języku obcym, elektroniczna, Jazz i blues, afroamerykańska, Muzyka latynoamerykańska, Alternative Show, Family Show, Muzyka świata i Festiwale, również należą do kategorii.

Oprócz pokazu klasycznego, tańca współczesnego, tańca tradycyjnego, tradycyjnej muzyki i baletu, w którym rywalizują balet Jalisco, balet klasyczny stanu Meksyku, Nacional de Rusia Renacimiento, Bolshoi Ballet de Bielorrusia, Compañía Nacional de Danza, Moscow State Ballet e Isaac Hernández , uznany w 2018 r. przez International Trajectory.

Nowością w tym roku jest to, że po raz pierwszy publiczne głosowanie nad wyborem nominowanych do tej odbyło się za pośrednictwem platform cyfrowych.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź