Ximena Sariñana fot. Warner Music Latina

Ximena Sariñana wraca do telewizji


Przygotowuje się do udziału w serii „ ”, pierwszej produkcji streamingowej 


Po długiej nieobecności 33-letnia Ximena Sariñana powraca do aktorstwa i robi to za pomocą platformy streamingowej . Jest to seria „”, która ukaże się we wrześniu i będzie oznaczać powrót piosenkarki na mały ekran, ponieważ ostatnio bardziej skupiła się na swojej udanej karierze muzycznej.

„Długo szukałem możliwości powrotu do aktorstwa i chciałem znaleźć projekt, z którym bym się utożsamiała i który chciałabym wesprzeć. Polubiłam propozycję „ Un día eres joven” i oto jestem ”, powiedziała Ximena, która w zeszłym roku została matką.

„Macierzyństwo nie wpłynęło na moje tempo pracy. Pracuję od dwóch miesięcy, kiedy urodziła się moja córka. Bardzo się cieszę, że mogę wrócić. To był dla mnie bardzo ważny cel, aby wrócić do aktorstwa i zrobić to z projektem, w który wierzę ”- wyjawia w wywiadzie.

Sariñana podzieli się uwagą z całkowicie peruwiańską obsadą, będąc jedyną i pierwszą Meksykanką, która pracowała dla platformy Movistar Play w pierwszej oryginalnej serii dla Ameryki Łacińskiej.

„Obsadę tworzą Jely Reátegui, Gisela Ponce de León, Óscar Meza, Rodrigo Palacios, Emilia Drago, oraz Wendy Ramos” – powiedział Bruno Ascenzo, który wraz z Joanną Lombardi jest odpowiedzialny za produkcję

„Moim bohaterem jest„ Nina ”, bardzo wolna artystka, która ma jasność co do tego, kim jest i czego chce, co jest rzadkością w tym wieku i pokoleniu. Seria mówi właśnie o tym, jak stać się dorosłym, o tym, co się z tobą dzieje, o przełamywanych oczekiwaniach i o trudnościach wieku. Móc powiedzieć, że nie jesteś już taki młody, ale nie czujesz też całkowitej kontroli nad życiem, co nie jest tak, jak ci mówili lub wyobrażałeś sobie ”- mówi.

Chociaż zagra artystę, wyznaje, że jej postać „Nina” bardzo różni się od niej, nawet że podziwia ją za sposób działania i życia.

„Ma godną pozazdroszczenia ochronę. Mój proces artystyczny nie zawsze jest tak bezpieczny lub destrukcyjny. Jest kobietą, która bardzo dobrze się zna i jest godna pozazdroszczenia ”- mówi. Dlatego interpretacja jego charakteru wymagała wyzwania.

„Ponieważ lepiej znasz publiczność, jeszcze trudniej jest przełamać tę wizję, którą ludzie mają co do ciebie, aby zinterpretować postać. Ostatecznie to jest to, co musisz zrobić: działać i pozwolić ludziom zapomnieć, kim jesteś i identyfikujesz się z postacią Niny. Z drugiej strony, miło było móc czerpać z mojego doświadczenia, aby móc wcielić się w rolę. ”- podsumowała Ximena.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź