Są „lekarzami” Televisy


W nowej gwiazdorskiej telenoweli Televisy wystąpi grupa aktorów znana z małego ekranu wcielająca się w doświadczonych lekarzy. Kim oni są?


Szpital specjalizacji medycznych, w którym przebywają najbardziej doświadczone umysły z każdej gałęzi medycyny, będzie scena, w którejodbywać się będzie fabuła  Médicos. To tymczasowy tytuł nowej gwiezdnej powieści Televisy Danielem Arenasem z Livią Brito.

Serial telewizyjny zaczęto kręcić w tym tygodniu w Meksyku pod kierunkiem José Alberto Castro , odpowiedzialnego za super dramat Televisy Por amor sin ley .

Producent zmienia prawników na lekarzy w tej oryginalnej historii opartej na prawdziwej służbie zdrowia w Meksyku, która oprócz rozrywki stara się informować widza.

W serii, która ma jak wątek wali o życie meksykańskiego pacjenta, będzie grupa doświadczonych lekarzy jako bohaterów granych przez znane twarze małego ekranu. Kim oni są?

Daniel Arenas

Główny bohater tej historii to kolumbijski aktor, który zakończył swój związek na wyłączność z Televisą w zeszłym roku. „Jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany tym projektem”, powiedział 40-letni aktor.


View this post on Instagram

Roba Cupa RE-Loaded ??‍⚕️

A post shared by Daniel Arenas (@danarenas) on


Carlos de la Mota

Dominikański aktor, który brał udział w udanych telenowelach Televisy, takich jak:  Lo que la vida me robó (Za głosem serca), Hasta el fin del mundoTres veces Ana (Trzy razy Ana) , a ostatnio  Sin tu mirada (Światło twoich oczu) , będzie częścią zespołu medycznego nowej gwiezdorskiej powieści Televisy .

43-letni aktor połączył się ponownie w tym projekcie z Arenasem, z którym współpracował w 2013 roku nad udanym melodramatem  Corazón indomable (Dzikie serce) .Rodolfo Salas

Złoczyńca udanej telenoweli Telemundo Betty w Nowym Jorku (Betty en NY) zadebiutuje na Televisie w ramach czołowej obsady tej historii, która zaprowadzi go do życia w Meksyku przez następne 7 miesięcy.


View this post on Instagram

Calentando Motores ?

A post shared by Rodolfo Salas (@rodolfosalas03) on


Mauricio Henao

Ostatnio widzieliśmy go jako Fabio w Betty w Nowym Jorku , czy uratuje czyjeś życie na Televisie.Michel López

Młody meksykański aktor zagrał w jednym z przypadków Por amor sin ley, a teraz zobaczymy go z więksża postacią w nowej produkcji José Alberto Castro.Federico Ayos

Młody argentyński aktor właśnie zakończył nagrywanie El dragon.Daniel Tovar 

Meksykański aktor brał udział w serialach takich jak Niñas mal , Señor Ávila i El Vato .José Elías Moreno

Doświadczony meksykański aktor uzupełnia zespół medyczny tej nowej serii.


José Elías Moreno.
José Elías Moreno. MEZCALENT

Fabuła osadzona w szpitalu specjalizującym się w medycynie, w którym przebywają najbardziej doświadczone umysły z każdej dziedziny medycyny, opowiada historię Gonzalo Olmedo, idealisty i oddanego internistycznego lekarza, który zostaje powołany na stanowisko dyrektora ośrodka po nagłej śmierci jego poprzednika

Po objęciu stanowiska odkrywa złożoną działalność szpitala, który ma braki w publicznym systemie opieki zdrowotnej w sytuacjach kryzysowych i korupcyjnych.

Aby przeprowadzić transformację, Gonzalo rekrutuje grupę wiodących specjalistów, którzy leczą najbardziej skomplikowane przypadki, a jednocześnie starają się leczyć rany własnego życia.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *