Poznaj obsadę drugiego sezonu ‚La doña’ z Aracely Arámbula


Udana telenowela z udziałem znanej meksykańskiej aktorki powraca do Telemundo z nową obsadą, w skład której wchodzą między innymi David Zepeda, Carlos Ponce, Kika Edgar i Danna Paola.


La doña, odnosząca sukcesy telenundowa telenowela, która z powodzeniem pojawiła się na ekranach w 2016 roku, z meksykańską aktorką Aracely Arámbula w roli Altagracii Sandoval, powraca do Telemundo z drugim sezonem pełnym nowości, zaczynając od obsady.

Tym razem seria obejmie dwa nowe szaleństwa po nieoczekiwanym odejściu Davida Chocarro (Saúl Aguirre), który nie weźmie udziału w nowym sezonie.

Na jego miejscu pojawi się meksykański aktor David Zepeda , który debiutuje w Telemundo tą historią po tym, jak zagrał w niezliczonych i udanych melodramatach Televisy jak  Abismo de pasiónMentir para vivirLa doble vida de Estela Carrillo y Por amar sin ley.Portorykański, dzielny Carlos Ponce , który jest wyłącznym artystą Telemundo, uzupełnia wiodący trójkąt drugiego sezonu La Doña .Wraz z Arámbulą, Zepeda i Ponce będzie meksykańska aktorka, Kika Edgar , która niedawno dała życie Genovevie Alcalá w odnoszącej sukcesy superserii Telemundo La Reina del Sur 2 .Piosenkarka wcieli się w jedną z głównych ról tej serii, w której szczególny udział będzie mieć młoda bohaterka, Danna Paola (Mónica Hernández).Nowi aktorzy

Drugi sezon La Doña to także debiut Telemundo byłych gwiazd Televisy, Erica del Castillo i Alejandry Barros , a także powrót Mariseli González , która dała życie niezapomnianej Felinie w  El señor de los cielos. .Pozostała obsada La Doña 2 :

Patricia Reyes SpíndolaPaola FernandezAlberto CasanovaAgustin ArgüelloLeandro LimaBernardo Flores


View this post on Instagram

??pronto les daré pistas

A post shared by SR. FLOWERS ? (@bernardofloresmx) on


Rafael ErnestoDiego Escalona


View this post on Instagram

??☀???

A post shared by Diego Escalona Zaragoza (@diegoescalonaoficial) on


Christian Ramos


View this post on Instagram

Bronceado de reloj . . . . . Foto: @pavelantonfoto

A post shared by Christian Ramos (@christianramosr) on


Juan P. z Santiago

Paola AlboWśród aktorów, którzy powrócili do postaci, w których zagrali w 2016 r. Są: José María Galeano (Braulio Padilla), Andrea Martí (Regina Sandoval), Leo Deluglio (Diego Padilla), Diego Soldano (Daniel Llamas), Simone Victoria(Magdalena Sánchez), Maya Sierra (Karen Velarde) i Aquiles Cervantes(Matamoros).


W tym drugim sezonie La dona Altagracia Sandoval jest zdecydowana odzyskać swoją moc, ale jej wrogowie starają się nie dopuścić do tego przez zranienie jej bliskich.

Kierowana pragnieniem sprawiedliwości Doña stawia czoła starym i nowym wrogom w wojnie o władzę i zemstę.

La Doña to oryginalna produkcja Telemundo napisana przez José Vicente Spataro , pod dyrekcją Carlosa Villegasa , Felipe Aguilara i Javiera del Solar, z Mariu Fernándezem i Marianą Iskandarani jako producentami wykonawczymi.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *