Oszukano Dulcę Marię i przełożyła ślub z Francisco Álvarez

Aktorka uczestniczyła w programie Adeli Micha „La Saga Live”

Dulce María była bardzo blisko stanięcia przed ołtarzem i powiedzenia producentowi Francisco Álvarezowi „tak”, ale ślub musiał zostać odwołany, ponieważ firma, którą zatrudniła, oszukała ją.

Zostało to ujawnione podczas wywiadu przeprowadzonego przez Adelę Michę w jej programie „La Saga Live”, w którym aktorka wyjaśniła również, że związek małżeński miał mieć miejsce w Tepoztlán w Morelos, ale firma, którą wynajęła, nie odbiera już połączeń, mimo że wszystko zapłacili.

„Mieliśmy ustronne miejsce w Tepoztlán, nazywa się Rincon Meztitla, przykro mi, że muszę to powiedzieć, ale oni powiedzieli nam, że powinniśmy dać 100 procent zaliczki, gdy nie powinno tak być, 20, 30 lub 50 procent jest przecież wystarczające”.„Mieliśmy złe doświadczenia, zatrzymali nasze pieniądze, ponieważ nie mogliśmy tam dotrzeć, okazuje się, że nie mają poświęconego miejsca na ślub, nie mają akredytowanych dokumentów. W tej chwili nie mamy ani miejsca, ani daty” – powiedziała Dulce María .

Dla exRBD bardzo ważne jest, aby móc podziękować związkowi zgodnie z religią i wiedząc, że to miejsce nie otrzymało pozwolenia zażądała zwrotu pieniędzy. Firma odmówiła zwrotu, a teraz nie odbierają telefonów.

„Możesz się ożenić, katolik, ale to się tak naprawdę nie liczy, nie mając papieru, kaplica nie jest poświęcona, a tam (towarzystwo) mówią ci „ to nie ma znaczenia ”. – powiedziała.

„Zatem nie mamy ślubu, nie mamy miejsca dzięki tym ludziom, którzy zablokowali telefon”.

Jednak para nie traci serca i już szuka miejsca, teraz w Mexico City, aby przeprowadzić swój ślub.

„No cóż, tutaj w Meksyku, ponieważ łatwiej jest przyjść moim przyjaciołom, znajomym, rodzinie… plaża i podróż… mmm… Nie widzę tego”, powiedziała Adeli i Leonardo de Lozanne, który był również obecny na programie .


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *