Manolo Caro przygotowuje miniseriale dla Netflix


W spektaklu „ Alguien Tiene Que Morir ” wystąpiłby tancerz Isaac Hernández


Reżyser Manolo Caro skieruje się do dekady lat 50. w swojej kolejnej produkcji dla Netflix , w której obsada zostanie złożona w 90 procentach z Hiszpanów.

Wśród trzech Meksykanów, którzy dołączą do projektu, jednym z imion jest tancerz Isaac Hernández, który zostanie włączony do obsady. 

„Tak, ponieważ protagonista jest tancerzem i co może być lepszego niż posiadanie najlepszych na świecie ” – powiedział reżyser.

Pod nazwą „ Alguien Tiene Que Morir ” będzie miniseria składająca się z trzech rozdziałów i jednego sezonu, nakręcona w Hiszpanii. Manolo napisał i wyreżyseruje całość.

„(Zdarzyło się to) Podczas reżimu Franco. Wygnany chłopiec, który wraca ze swoim najlepszym przyjacielem, tancerzem baletu, do domu swoich rodziców w Madrycie, i oni mają rację i wszystko, co się z tym dzieje ” opisuje niejasno. 

„Jestem bardzo szczęśliwy, to pierwszy raz, kiedy nie robię komedii, to dramat, ma miejsce w 1954 roku” – powiedział.

Manolo podziękował, że dzięki pracy w „ La Casa de Las Flores ” drzwi międzynarodowego rynku zostały dla niego otwarte. Powiedział także, że przez kilka następnych lat ma wyłączność na platformę streamingową .„Podróż do Argentyny, Kolumbii, Hiszpanii, Niemiec, Anglii, rozmowy o„ La casa de las flores ” było bardzo zaskakujące, dzięki czemu otrzymałem zaproszenie do filmowania w innych krajach i właśnie to robię ” – powiedział.


Udostępnij
Sprawdź także  'Valeria': zdjęcia do drugiego sezonu zaczynają się od ważnej nowości

Zostaw odpowiedź