Jaka słynna aktorka nie chciała zagrać w „La reina del Sur”?

Kate del Castillo nie była jedyną aktorką, braną pod uwagę przez Telemundo

Dziś nie można wyobrazić sobie postaci Teresy Mendozy, Królowej Południa, bez mistrzowskiej interpretacji meksykańskiej aktorki Kate del Castillo , która po raz pierwszy weszła w rolę słynnego dilera narkotyków w 2011 roku.

Ale najwyraźniej 46-letnia aktorka nie była jedyną kandydatką, którą Telemundo do tej roli.

Przed zaoferowaniem postaci Kate, Telemundo myślało o Barbarze Mori , niezapomnianej bohaterce Rubie , że przejmie ten ważny projekt. Jednak odmowa Mori udziału w tej historii skłoniła ich do zbadania innych opcji.


Bárbara Mori.
Barbara Mori MEZCALENT

„Nie były to elementy porządku, były to tematy, które mi się nie podobają lub którymi nie jestem zainteresowana, w tym robieniem rzeczy związanych z handlem narkotykami” – wyjaśniła w ubiegłym tygodniu aktorka pochodzenia urugwajskiego na spotkaniu z mediami w Meksyku o swojej decyzji o nieprzyjęciu roli Królowej Południa .

Pomimo sukcesu superserii, której drugi sezon zakończył się na Telemundo z dużą liczbą odbiorców, Mori nie żałuje podjętej wówczas decyzji.

„Nie dążę do sukcesu, staram się robić rzeczy, które sprawiają, że rozwijam się jako aktorka i osoba” – wyjaśniła.

Królowa Południa nie jest zdecydowanie pierwszym projektem telewizyjnym, który aktorka odrzuca, ponieważ ostatnio odmówiła udziału w nowej wersji Rubí, którą Televisa przygotowuje.


Bárbara Mori.
Barbara Mori MEZCALENT

„Prawda była taka, że ​​zawsze pragnęli drugiej części. Nie jestem jej fanem, tym bardziej, kiedy okazała się sukcesem. Przez lata wciąż czekali, a teraz, kiedy to robią, zadzwonili do mnie, a ja myślę to samo ”, odparła.

Udostępnij
Sprawdź także  Poznaj dzieci Gabriela Soto w Mi marido tiene más familia i 9 nowych wiadomości z telenowel

Zostaw odpowiedź