Jaka słynna aktorka nie chciała zagrać w „La reina del Sur”?

nie była jedyną aktorką, braną pod uwagę przez

Dziś nie można wyobrazić sobie postaci Teresy Mendozy, Królowej Południa, bez mistrzowskiej interpretacji meksykańskiej aktorki  , która po raz pierwszy weszła w rolę słynnego dilera narkotyków w 2011 roku.

Ale najwyraźniej 46-letnia nie była jedyną kandydatką, którą do tej roli.

Przed zaoferowaniem postaci Kate, Telemundo myślało o Barbarze Mori , niezapomnianej bohaterce Rubie , że przejmie ten ważny projekt. Jednak odmowa Mori udziału w tej historii skłoniła ich do zbadania innych opcji.


Bárbara Mori.
 MEZCALENT

„Nie były to elementy porządku, były to tematy, które mi się nie podobają lub którymi nie jestem zainteresowana, w tym robieniem rzeczy związanych z handlem narkotykami” – wyjaśniła w ubiegłym tygodniu pochodzenia urugwajskiego na spotkaniu z mediami w Meksyku o swojej decyzji o nieprzyjęciu roli Królowej Południa .

Pomimo sukcesu superserii, której drugi  zakończył się na Telemundo z dużą liczbą odbiorców, Mori nie żałuje podjętej wówczas decyzji.

„Nie dążę do sukcesu, staram się robić rzeczy, które sprawiają, że rozwijam się jako aktorka i osoba” – wyjaśniła.

 nie jest zdecydowanie pierwszym projektem telewizyjnym, który aktorka odrzuca, ponieważ ostatnio odmówiła udziału w nowej wersji Rubí, którą przygotowuje.


Bárbara Mori.
 MEZCALENT

„Prawda była taka, że ​​zawsze pragnęli drugiej części. Nie jestem jej fanem, tym bardziej, kiedy okazała się sukcesem. Przez lata wciąż czekali, a teraz, kiedy to robią, zadzwonili do mnie, a ja myślę to samo ”, odparła.

Udostępnij
Sprawdź także  Serial o Miguelu Bosé pokazuje  pierwsze zdjęcia

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź