Historia tequili i korupcji


”, wyprodukowana przez Salmę Hayek dla , pojawi się na platformie streamingowej w przyszłym miesiącu


Wszystko jest gotowe, aby „Monarca”, nowa  Netflix , wyprodukowana przez Salmę Hayek , pojawiła się na małym ekranie 13 września. Fabuła przedstawi historię Carranzy, potężnej i wpływowej rodziny w świecie tequili, która przeszła przez system korupcji, by zbudować swoje imperium.

W nowej serii „” występują Irene Azuela (“Quemar las naves”, “El hotel de los secretos”, “Las oscuras primaveras”), Juan Manuel Bernal (“Capadocia”, “Obediencia Perfecta”, “La Habitación Azul”), Osvaldo Benavides (“La Dictadura Perfecta”, “Cloroformo”, “Por la Libre”) i przy znakomitej współpracy Rosy Marii Bianchi  (“Mujeres Asesinas”, “Amores Perros”, “Nicotina”) . Seria obejmuje także występy Gabrieli de la Garza i Danieli Schmidt.


CORTESÍA

O serii

Akcja „Monarca” osadzona jest w potężnym świecie meksykańskich miliarderów. To wielopokoleniowa saga o biznesowym imperium zrodzonym z tequili. Jest to bitwa, która ma miejsce, gdy siostra postanawia wrócić z Los Angeles, aby walczyć ze skorumpowanym systemem, który jej rodzina stworzyła.

W rolach głównych , Juan Manuel Bernal i Osvaldo Benavides Monarca. Produkowany przez Ventanarosa Productions (Salma Hayek ), Lemon Studios i Michaela McDonalda ze Stearns Castle .

Twórcą i producentem wykonawczym jest Diego Gutiérrez, a scenariusz napisali , , i .

Udostępnij
Sprawdź także  Megan Montaner występuje w 'Si lo hubiera sabido / Gdybym tylko wiedziała' twórcy „Fatmagül” dla Netflix. Zwiastun!

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź