El Juego de las Llaves – Meksyk – 2019


El Juego de las Llaves to meksykański serial telewizyjny z 2019r, stworzony dla Amazon Prime Video. Serial z udziałem Maite Perroni, Humberto Busto i Horacio Pancheri. Premiera miała miejsce 16 sierpnia.

Fabuła skupia się na ośmiu przyjaciołach. Wszyscy pozostają w stałych związkach i decydują się na grę polegającą na odkrywaniu seksualnym poprzez wymianę par, próbując uwolnić się od codziennej rutyny i dodać pikantnego akcentu swojemu życiu miłosnemu.

Serial dostępny jest na platformie Amazon.


Gatunek dramat, romans
Stworzony przez Marisa Quiroga
W roli głównejMaite Perroni, Humberto Busto, Fabiola Campomanes, Hugo Catalán 
PochodzenieMeksyk
Język oryginałuHiszpański
Liczba sezonów1
Liczba epizodów10


El Juego de las Llaves, stworzona przez Marisę Quiroga i koprodukowana przez Amazon Prime Video , Pantalaya (z Lionsgate ) i Corazon Films , zaczyna się, gdy Adriana ( Maite Perroni ), która ma zamiar wsiąść do samolotu do Guadalajary. Spotka się z Sergio ( Sebastián Zurita ), jej miłość z młodości, który powraca do Nowego Jorku z Meksyku ze swoją dziewczyną Sieną ( Ela Velden ).

Z czasem Adriana i Sergio szybko wymieniają się kontaktami i uzgadniają spotkanie, na które zaprosią również swoich starych przyjaciół i ich partnerów.

Podczas zaimprowizowanego spotkania, Siena opowiada tłumowi o grze, która testuje stabilność monogamii i wierności. Jednak według jej doświadczenia wzbudzi większe zainteresowanie dla ich relacji miłosnych: „gra kluczy”.

Instrukcje gry są proste: kobiety w pokoju muszą odłożyć klucze do miski, a mężczyźni z zamkniętymi oczami będą musieli wybrać jeden z nich.

Kiedy znana jest tożsamość właściciela klucza, nowe pary muszą spędzić razem całą noc. Muszą przestrzegać jednak czterech podstawowych zasad: zawsze uprawiaj bezpieczny seks; brak seksu poza grą; wszystko musi być uzgodnione; i zabronione jest zakochanie się w drugiej osobie.

Gdy bohaterowie podróżują przez własne fantazje, każda para powinna wziąć pod uwagę, że konsekwencje będą nie tylko seksualne, ale także emocjonalne, fakt, który może ich zjednoczyć … lub po prostu je zniszczyć.


Obsada

Sezon 1

  • Maite Perroni jako Adriana 
  • Horacio Pancheri jako Valentin 
  • Marimar Vega jako Gaby
  • Hugo Catalán jako Leo 
  • Fabiola Campomanes jako Barbara 
  • Humberto Busto jako Oscar 
  • Ela Velden jako Sieña 
  • Sebastián Zurita jako Sergio 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *