El Juego de las Llaves – Meksyk – 2019


to meksykański telewizyjny z 2019r, stworzony dla Amazon Prime Video. z udziałem Maite Perroni, Humberto Busto i Horacio Pancheri. Premiera miała miejsce 16 sierpnia.

Fabuła skupia się na ośmiu przyjaciołach. Wszyscy pozostają w stałych związkach i decydują się na grę polegającą na odkrywaniu seksualnym poprzez wymianę par, próbując uwolnić się od codziennej rutyny i dodać pikantnego akcentu swojemu życiu miłosnemu.

Serial dostępny jest na platformie Amazon.


Gatunek , romans
Stworzony przez Marisa Quiroga
W roli głównejMaite Perroni, Humberto Busto 
Pochodzenie
Język oryginałuHiszpański
Liczba ów1
Liczba epizodów10


, stworzona przez Marisę Quiroga i koprodukowana przez  Video , Pantalaya (z Lionsgate ) i Corazon Films , zaczyna się, gdy Adriana (  ), która ma zamiar wsiąść do samolotu do Guadalajary. Spotka się z Sergio ( Sebastián Zurita ), jej miłość z młodości, który powraca do Nowego Jorku z Meksyku ze swoją dziewczyną Sieną ( Ela Velden ).

Z czasem Adriana i Sergio szybko wymieniają się kontaktami i uzgadniają spotkanie, na które zaprosią również swoich starych przyjaciół i ich partnerów.

Podczas zaimprowizowanego spotkania, Siena opowiada tłumowi o grze, która testuje stabilność monogamii i wierności. Jednak według jej doświadczenia wzbudzi większe zainteresowanie dla ich relacji miłosnych: „gra kluczy”.

Instrukcje gry są proste: kobiety w pokoju muszą odłożyć klucze do miski, a mężczyźni z zamkniętymi oczami będą musieli wybrać jeden z nich.

Kiedy znana jest tożsamość właściciela klucza, nowe pary muszą spędzić razem całą noc. Muszą przestrzegać jednak czterech podstawowych zasad: zawsze uprawiaj bezpieczny seks; brak seksu poza grą; wszystko musi być uzgodnione; i zabronione jest zakochanie się w drugiej osobie.

Sprawdź także  „Elite” podpisuje kontrakt z jedną z najlepszych młodych aktorek w Hiszpanii

Gdy bohaterowie podróżują przez własne fantazje, każda para powinna wziąć pod uwagę, że konsekwencje będą nie tylko seksualne, ale także emocjonalne, fakt, który może ich zjednoczyć … lub po prostu je zniszczyć.


1


 

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź