el dorado world tour shakira (foto Youtube)

Dokument Shakiry „El Dorado World Tour” zostanie pokazany w 60 krajach


filmu odbędzie się 13 listopada 


fabularny o światowej trasie  kolumbijskiej piosenkarki Shakiry zostanie pokazany 13 listopada i tylko przez jedną noc w około dwóch tysiącach kin w 60 krajach, podała agencja Trafalgar Releasing w środę.

„Ta trasa była jedną z najbardziej niezapomnianych tras w mojej karierze. Po odzyskaniu głosu fani zachęcali mnie do powrotu na scenę, tak jak zawsze. I nieco surrealistyczne jest ożywianie jej razem z nimi w ponad 60 krajach za pośrednictwem kin na całym świecie. – powiedziała 42-letnia .

jest wyreżyserowany przez samą Shakirę i Jamesa Merrymana zawiera sceny zza kulis oraz słowa piosenkarki z tej trasy.

Trasa miała się rozpocząć w listopadzie 2017 r. Musiała zostać przełożona do połowy ubiegłego roku z powodu krwawienia strun głosowych Shakiry.

Promotorzy wskazali, że prawie milion osób uczestniczyło w koncertach trasy. Obejmowała ona 20 koncertów w Europie; jeden w Azji; 21 w Ameryce Północnej i 12 w Ameryce Łacińskie. Łączna wartość wyniosła ponad 75 milionów USD.


Skąd nagrania?


Sceny na koncercie zostały sfilmowane głównie podczas jej występu w Los Angeles (USA) w sierpniu 2018 r.

„Wiem, że (fani) proszą w moich sieciach społecznościowych o ten film z mojego koncertu, a teraz jest już gotowy” – dodaje . „Mam nadzieję, że warto o tym pamiętać zarówno dla mnie, jak i dla tych, którzy wspierali mnie przez lata”.Trafalgar Releasing wskazał, że społeczeństwo może uzyskać informacje o uczestniczących kinach i biletach na stronie shakira.film

W trakcie swojej kariery Shakira sprzedał ponad 60 milionów płyt i zdobył wiele nagród, w tym trzy Grammy i 11 Latin Grammy.

Jest jedyną artystką z Ameryki Południowej, która umieściła piosenkę na pierwszym miejscu w Stanach Zjednoczonych. Cztery z jej singli znalazły się wśród 20 najlepiej sprzedających się hitów ostatniej dekady, przypomniało to oświadczenie.

Niestety wg mapy, nie ma na liście żadnego kina w Polsce

Udostępnij

Zostaw odpowiedź