Daniel Arenas wystąpi w nowej telenoweli Televisa


„Jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany tym projektem”. Kolumbijski aktor poprowadzi wraz z Livią Brito i świetną obsadą nową gwiazdorską serię Televisy na temat lekarzy, wyprodukowaną przez José Alberto Castro.


Pod koniec ubiegłego roku Daniel Arenanie bardzo wiedział, w jakim kierunku pójdzie jego kariera. Po kilku latach bycia wyłącznym artystą Televisy, kolumbijski aktor zakończył swoją grę w udanej telenoweli,  Mi marido tiene más familia.

„Nie wiem, co się naprawdę stanie. Nie wiem, czy będę to kontynuować, czy szukać innych kierunków. Prawda jest taka, że nie zdecydowałem się jeszcze. Nie została jeszcze określona ta rola, ale to jest cykl bycia kimś wyjątkowym dla firmy , ” miał wówczas powiedzieć Arenas.To, czego nie potrafił sobie wyobrazić, to melodramat, który rozbrzmiewa podobnie do Corazón indomable (Dzikie serce).

Aktor, już bez umowy na wyłączność, będzie bohaterem nowej gwiazdorskiej produkcji Televisa dla lekarzy, stworzonej przez José Alberto Castro, odpowiedzialnego za udane meksykańskie telenowele, takie jak Teresa ,  Corona de lágrimas  , a ostatnio za Por amar sin ley  .

„Mój Bóg błogosławi mnie ogromnie każdego dnia we wszystkich aspektach i po kilku projektach na ten rok, Telemundo, RCN, Sony, FOX Telecolombia … Okazało się, że mój dom Televisa wygrał zakłady”, z podnieceniem mówi 40-letni aktor.

„Ze swojej strony [jestem] bardzo szczęśliwy i podekscytowany projektem” – dodaje.

Arenas będzie dzielić się sceną w tej powieści m.in. z Livią Brito , Grettellem Valdezem , Eriką de la Rosą i José Elíasem Moreno .


Livia Brito.
Livia Brito. MEZCALENT

Fabuła osadzona w szpitalu specjalizującym się w medycynie, w którym przebywają najbardziej doświadczone umysły z każdej dziedziny medycyny, opowiada historię Gonzalo Olmedo, idealisty i oddanego internistycznego lekarza, który zostaje powołany na stanowisko dyrektora ośrodka po nagłej śmierci jego poprzednika

Po objęciu stanowiska odkrywa złożoną działalność szpitala, który ma braki w publicznym systemie opieki zdrowotnej w sytuacjach kryzysowych i korupcyjnych.


Daniel Arenas.
Daniel Arenas. MEZCALENT

Aby przeprowadzić transformację, Gonzalo rekrutuje grupę wiodących specjalistów, którzy leczą najbardziej skomplikowane przypadki, a jednocześnie starają się leczyć rany własnego życia.

Serial telewizyjny zaczęto kręcić w tym tygodniu w Meksyku, a wkrótce zostanie wydany zarówno w Meksyku, jak i Stanach Zjednoczonych.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *