Alejandro Speitzer i Minnie West mogą wystąpić w filmie „Nos llaman locos”


Reżyser Beto Gómez będzie próbował ponownie współpracować z Alejandro Speitzerem i Minnie West w komedii „Nos llaman locos”.


Ponad dwa lata po premierze filmu „ Me asusta pero me gusta”(2017), Alejandro Speitzer i Minnie West, będą mogli dzielić się przygodą w komedii  Nos llaman locos, w reżyserii Beto Gómeza .

Film, będący jeszcze w fazie przedprodukcyjnej, to adaptacja argentyńskiego dzieła  El loco y la camisa, napisanego przez Nelsona Valente . Utwór został także wyreżyserowany w Meksyku w ostatnich latach przez reżysera Sebastiána Sáncheza Amunátegui .

„Zamykamy szczegóły scenariusza, a celem jest ponowne nawiązanie współpracy z Minnie i Alexem, którzy są bardzo utalentowanymi producentami i aktorami” – powiedział Gomez, który wyreżyserował także komedię z udziałem Speitzera i Westa w 2017 roku, w wywiadzie dla stowarzyszenia Dziennikarze filmowi z Meksyku ( PECIME ).

Wydana w 2009 roku  El loco y la camisa  bada historię rodziny, która wkrótce wybuchnie z powodu różnych problemów, jakie powodują. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Matilde, najstarsza córka rodziny, postanawia zabrać swojego chłopaka na obiad.

Chociaż wydaje się możliwe do przewidzenia, że ​​takie tematy jak klasycyzm lub przemoc zostaną poruszone podczas kolacji, są one wykładniczo poruszane przez Beto, brutalnie uczciwego i skomplikowanego młodego człowieka.

Jeśli film zostanie potwierdzony, po raz drugi Gomez i dwójka aktorów będzie współpracować na ekranie. Będzie to także trzecia współpraca duetu Speitzer-West, po   Me asusta pero me gusta (pierwszy film firmy produkcyjnej Wetzer Films) i serialu Netflix,  El club. .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *