Aktor 'Gorzkiej Zemsty’ umiera


Kolumbijski aktor, który brał również udział w innych udanych melodramatach Telemundo, takich jak  La mujer en el espejoVictoria y Sin senos no hay paraíso, zmarł w tę niedzielę w rodzinnej Kolumbii.


Kolumbijski świat sztuki ogłosił w niedzielę śmierć weterana, aktora filmowego i telewizyjnego  Julio del Mar.  .

75-letni aktor, który brał udział w udanych operach mydlanych Telemundo, takich jak Gorzka zemsta , Kobieta w lustrze , Victoria i  Sin senos no hay paraíso. Przez kilka miesięcy miał poważne komplikacje zdrowotne, w tym infekcję płuc, które kosztowało go to życie.



Aktor przebywał na wózku inwalidzkim i miał trudności z wyartykułowaniem słowa z powodu konsekwencji udaru mózgu, którego doznał w 2018 r.



„Dzisiaj żegnamy się z kolegą i przyjacielem. Zawsze będziemy cię pamiętać. Braterski uścisk od ACA i wspólnoty aktorów oraz aktorek Kolumbii dla rodziny i przyjaciół. QEPD ”, napisało w swoich sieciach społecznościowych Kolumbijskie Stowarzyszenie Aktorów.

Del Mar stał się bardzo popularną postacią w produkcjach Telemundo w 2000 roku.

Sprawdź także  Nowe twarze El señor de los cielos 7

Jednym z jego najwybitniejszych dzieł na arenie międzynarodowej był udział w udanej telenoweli Pasión de gavilanes (Gorzka zemsta – 2004), w której dałżycie Leonidasowi Coronado.



Aktor dał także życie Nestorowi Fonsecy w serii Kobieta w lustrze (2004), a także Ignacio Moralesowi w Madre Luna (2007) i dr Bernardo Solísowi w Victorii (2007).

Kolumbijski tłumacz miał również niewielki udział w udanej telenoweli  Sin senos no hay paraíso, serii, którą kierowała Carmen Villalobos w 2008 roku .



Spoczywaj w pokoju Julio del Mar!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź