Yalitza Aparicio (foto Roma, Netflix)

Yalitza Aparicio, nominowana do nagrody Kids 'Choice Awards w Meksyku

startuje w kategorii Inspiración Favorita w dziesiątej edycji nagrody


Meksykańska   Martínez, gwiazda filmu „” Alfonso Cuaróna , została nominowana w dziesiątej edycji Mexico , prócz niej także wokalista Sebastián Yatra i youtuber znany jako Los Polinesios.

Aparicio Martínez będzie walczyła o w kategorii Inspiracion Favorita, razem z Isabellą De La Torre „Bala”, Raúlem Jiménesem i bokserem Saúlem „Canelo” Álvarezem.

Dziewczyna pochodzenia etnicznego podkreśliła w zeszłym roku rolę Cleo w wielokrotnie nagradzanym filmie , z którym zmieniła swoje życie, jako że była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki.

Od tego czasu Yalitza stała się sensacją w Meksyku i na świecie: obległa główne okładki magazynów modowych, stworzyła wizerunek Guelaguetzy, rzecznika kampanii Zero przemocy wobec kobiet na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Guanajuato (GIFF)

The Jonas Brothers są także nominowani w kategorii Artista o Grupo Internacional Favorito oraz Hit Favorito  za piosenkę Sucker, w której Sebastián Yatra będzie walczył o nagrodę z piosenką Un Año .

Ponadto Jesse i Joy, Mario Bautista, Reik i Saak są nominowani jako Artista o Grupo Nacional Favorito , a Mis Pastelitos jest nominowany po raz drugi z rzędu po wygraniu Revelación Digital i w tej edycji będzie starał się zachować tytuł Instagrammer Favorito , rywalizując z Rafą Polinesio, Macarena Achaga i Joel Pimentel.

Kids´Choice Awards México, która uhonoruje nagrodami artystów w 21 kategoriach, odbędzie się w National Auditorium w Meksyku 20 sierpnia.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź