Televisa rekrutuje telenowelę z lekarzami

Telewizja przygotowuje serię podobną do Por amar sin ley osadzoną w świecie medycyny. Zobacz, którzy aktorzy mogą być częścią tej historii.

Po dwóch sezonach Por amar sin ley (Univision) producent historii, José Alberto Castro , zmieni kancelarię prawną na szpital specjalistyczny jako główną scenę jego nowej telenoweli, która zacznie być nagrywana w Meksyku w następne tygodnie.

Tak jak w super dramacie prowadzonym przez Ana Brendę , Davida Zepedę i Juliána Gila, która emitowana jest przez Univision, ta nowa seria Televisy połączy życie zawodowe bohaterów z osobistym.

„W tym nowym projekcie rozwijamy postacie, które poświęcają się medycynie i oczywiście skupimy się na tym, co robią w życiu zawodowym, walczą o życie i zdrowie ludzi, ale muszą także uporządkować swoje życie osobiste, w swoich relacjach Zarówno emocjonalne, jak i rodzinne – wyjaśnił Castro w niedawnym wywiadzie dla Las Estrellas.

Według LatinShowNews wśród aktorów castingowych, którzy będą należeli do personelu lekarzy tej nowej telenoweli, są: Daniel Arenas , który ostatnio zagrał w hitowym telenoweli Televisy  Mi marido tiene más familia  ; Cristián de la Fuente , Osvaldo de León , Antonio Gaona , Pedro Moreno i Shalim Ortiz.

 cleanString caption

Daniel Arenas, kolumbijski aktor. MEZCALENT


Jednak jedynym nazwiskiem, które do tej pory zostało potwierdzone jako jeden z bohaterów teleserii, jest pierwszy meksykański aktor José Elías Moreno , który ma za sobą ponad cztery dekady udanej kariery artystycznej.

Moreno brał udział w niezliczonych telenowelach Televisa, wśród których wyróżniają się Amor bravío (2012), Quiero amarte (2013) i El hotel de los secretos (2016).

 cleanString caption

José Elías Moreno, meksykański aktor. MEZCALENT


Seria, której tytuł  Médicos jest niepewny , koncentruje swoją historię na Hospital de Especialidades Médicas, jednym z najbardziej ruchliwych w kraju, ze względu na liczbę nagłych wypadków, a także mieści w sobie najbardziej doświadczone umysły w każdej gałęzi medycyny. Leczy przypadki, których inne szpitale nie mogą zdiagnozować ani leczyć, kończą się tam.

Gonzalo Olmedo, idealistyczny i oddany internista, zostaje mianowany dyrektorem po nagłej śmierci swojego poprzednika.

Przyjmując swoje stanowisko, odkrywa złożone funkcjonowanie szpitala, które ma braki publicznego systemu opieki zdrowotnej w sytuacjach kryzysowych i korupcyjnych.

Aby przeprowadzić transformację, Gonzalo rekrutuje grupę wybitnych specjalistów, którzy leczą najbardziej złożone przypadki, a jednocześnie próbują leczyć rany własnego życia.

Telenowela będzie nadawana wkrótce przez Univision po raz pierwszy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *