Szczegóły dotyczące ostatniej pracy filmowej Edith González są podane

Przed śmiercią Edith González zdała sobie sprawę, że będzie to jej ostatnia praca filmowa zatytułowana „Un sentimiento honesto en el calabozo del olvido ”. Teraz ujawniono szczegóły jej udziału.

Niewielu ludzi wie, że kiedy Edith González już walczyła z rakiem, zrealizowała ostatni projekt filmowy; w którym pracowała prawie altruistycznie w 2017 roku, aby wesprzeć nowego reżysera Luisa Bárcenasa w swoim debiucie zatytułowanym „Un sentimiento honesto en el calabozo del olvido” .

„Niestety był to ostatni film Edith [González]. W niej ma jedną z głównych ról, ”Bárcenas wyjaśnił meksykańskiemu programowi telewizyjnemu Ventaneando (TV Azteca). „Postać Edith zaczyna historię; to jest jak punkt wyjścia. ”


VICTOR CHAVEZ / WIREIMAGE


Aktorka, która wzięła udział w tym filmie dzięki swojej koleżance i przyjaciółce Lorenie Velázquez , gra malarkę, która tworzy idealny portret osoby, której nigdy nie poznała. Chociaż bohaterka telenoweli „Corazón salvaje” zachorowała podczas kręcenia filmu, nie przeszkodziło jej to w każdym momencie zademonstrować profesjonalizmu.

„Z Edith miałem bardzo miłe doświadczenie, ponieważ najwyraźniej we wszystkim miała dużo więcej doświadczenia niż ja” – dodał. „Edith była z tą chorobą, kiedy zrobiła film , ale miała imponującą witalność. Przez cały czas się uśmiechała. Chciała pracować, współpracować, słuchać opinii. Doradzała, sugerowała. Praca z nią była bardzo miłym elementem w zespole. ”

VICTOR CHAVEZ / WIREIMAGE


Luis Bárcenas, który jest także scenarzystą i producentem tego filmu, zamierza złożyć hołd Edith González. Na razie projekt jest w fazie postprodukcji i ma mieć premierę na niektórych festiwalach filmowych.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *