Soraya i Chenoa są dobrymi przyjaciółkami co pokazują w nowym utworze

Długo oczekiwana współpraca

Tworzenie rywalizacji na scenie muzycznej jest czymś bardzo starym, czymś co zawsze starało się zachęcić ruch wśród fanów, którzy są ustawieni z jednej lub drugiej strony. A jeśli konfrontacja jest między kobietami, jest jeszcze lepiej.

Chenoa i Soraya doskonale zdają sobie sprawę , że zawsze musiały słuchać faktu, że istnieje między nimi wrogość choć zaprzeczały . Więc teraz zdecydowali się być bardziej zdecydowane i wspólnie nagrały piosenkę, by raz na zawsze pokazać, że wśród nich jest naprawdę piękna przyjaźń.

„Tak! ONA! Moja droga Chenoa chciała podzielić się ze mną jedną z piosenek nowego albumu Luces y sombras ”, potwierdziła Soraya, która finalizuje swój pierwszy album od sześciu lat.

Odkąd spotkali się w  Tu cara me suena  , ich związek się zawęził i nadszedł czas na wykonanie tej piosenki. „Tak chętnie pojawiła się w studio Davida Santistebana, żeby nagrać! Manuela zakochała się w niej, a kiedy nagrywała, miała trochę czasu w jej ramionach. Pragnąc usłyszeć naszą piosenkę! KS DZIĘKI DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ Chenoa ❤️ Kocham cię i podziwiam cię, wiesz ”, pisała w sieciach.

„Proszę, o której godzinie. Dziękuję ci Soraya za to, że możemy razem tworzyć muzykę . Manuela to czysta magia. Bardzo szczęśliwa z twojej strony – napisała Chenoa. „Wspaniała dwójka”, skomentowała aktorka Lidia San José .

„Przyjemność jak zawsze mieć cię w domu, drogi przyjacielu”, skomentował z drugiej strony Santiesteban. „ Twój dom jest świątynią. Jak jesteś piękny – odparła piosenkarka.

W tej chwili wiemy, że utwór nazywa się Puzzle. Soraya po oddaniu swojego ciała i duszy córce, teraz ma czas, aby ponownie wziąć lejce swojej kariery . I już ostrzegamy, że nadchodzi tupanie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *