Rosalía uruchamia dwa nowe single

W piosenkach „ Dio$ No$ libre del dinero ” i „ Milionària ” piosenkarka śpiewa w języku katalońskim

Rosalía opublikowała w tę środę niespodziankę na platformach cyfrowych dwie nowe piosenki „ Dio $ No $ libre del dinero ” i „ Milionària ”, ta ostatnia ma równie niezwykłe rytmy rumby a jej teksty są po raz pierwszy w swojej dyskografii, po katalońsku„Zacząłem to w Sewilli, kiedy czekałam na lotnisku, a skończyłam w Barcelonie, z powodzeniem i trochę lagrimilla … pieprzonym człowiekiem!” , pisze kompozytorka i wykonawca w komunikacie prasowym wydanym przez jej wytwórnię.

Oba utwory, o bardzo krótkim czasie trwania, są gromadzone w EP o nazwie „Fucking Money Man” .

Sony Music potwierdziło, że nie jest to część nowego albumu studyjnego, a kontynuacja „Los Angeles” (2017) i „El Mal Querer” (2018).

przez GIPHY

„Któregoś dnia chcesz być milionerem, a następnego dnia spalić wszystko, w rzeczywistości, ile pieniędzy ma znaczenie?” Wygląda na to, że szukanie go tak, by temu zaprzeczyć, i myślę, że wszyscy czuliśmy kiedyś nienawiść do miłości do pieniędzy ”, wyjaśnia Rosalía. podpisane oświadczenia dla Sony Music.

Niedawno ukazały się dwa inne single, które nie zostały dołączone do żadnego albumu: „Aute Cuture” i „ Con altura ”, hołd dla klasycznego reggaeton, który osiągnął „top 5” „Global YouTube Video List” i został nazwany „jednym z 10 najlepszych piosenek z 2019 roku magazynu„ Time ”.

Rosalia zagra na Festiwalu Opener w Gdyni już 5 lipca. Rosalia sprawia, że flamenco jest znowu modne. Jednak nie każdy to tak odczuwa. łamie zasady. Niektórzy widzą w tym świadectwo odwagi i swobody w podejściu do klasyki, inni twierdzą, że to obraza świętości. Flamenco to duma narodowa Hiszpanii z litanią zasad, których nie należy łamać. Młodzi artyści jednak coraz częściej naginają zasady i dzięki temu Rosalia jest jaka jest.

Więc kto na Openerze będzie słuchał Rosali?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *