Netflix prezentuje obsadę „Valeria”, nowej serii opartej na powieściach Elísabet Benavent

ożywia młodą pisarkę, główną bohaterkę, której towarzyszą , , Teresa Riott, i . Reżyserują i

jest bohaterką popularnej sagi literackiej napisanej przez  , którą umieści na małym ekranie. Zdjęcia rozpoczęły się już w Madrycie, mając autorkę jako konsultantkę kreatywną, a platforma potwierdziła nazwiska swoich bohaterów. 

 (  45 revoluciones, Sé quién eres ) to ta, która daje życie młodej pisarce poszukującej inspiracji . Trójkę wielkich przyjaciół grają (Cosas de la vida), Paula Malia (Benvinguts a la família) i Teresa Riott (Barcelona nit d’estiu) . El secreto de Puente Viejo ) gra Adriána, męża Valerii, a Educando a Nina ) będzie tajemniczym Wiktorem.

Diana Gómez
Diana Gómez Mirta Rojo dla
  • Silma López jako Lola
Silma López
Silma López Mirta Rojo dla Netflix
Paula Malia
Paula Malia Mirta Rojo dla Netflix
  • Teresa Riott jako Nerea
Teresa Riott
Teresa Riott Mirta Rojo dla Netflix
  • Benjamín Alfonso jako Víctor
Benjamín Alfonso
Benjamín Alfonso Mirta Rojo dla Netflix
  • Ibrahim AlShami jako Adrián
Ibrahim AlShami
Ibrahim AlShami Mirta Rojo dla Netflix

Nowa oryginalna Netflix zostanie wyprodukowana przez Plano a Plano i zostanie wydana w roku. María López Castaño z Aurorą Gracià, Almudeną Ocańą i Fernandą Eguiarte są odpowiedzialni za scenariusze, a Inma Torrente i  za reżyserię.

Streszczenie „Valeria”

Valeria jest pisarką w kryzysie, zarówno ze względu na powieści, jak i na męża, a także dystans emocjonalny, który ich dzieli. Przyjmuje schronienie u trójki swoich najlepszych przyjaciół: Carmen, Loli i Nerei, które wspierają ją podczas tej podróży. Valeria i jej przyjaciele pogrążeni są w burzy emocji dotyczących miłości, przyjaźni, zazdrości, niewierności, wątpliwości, zawodu, tajemnic, pracy, zmartwień, radości i marzeń o przyszłości.

Udostępnij
Sprawdź także  ‘Verdades Secretas 2’: Zmysłowość za kulisami

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź