Merlí: Sapere Aude

Movistar + zdecydował się na Pola jako bohatera kontynuacji serii

Wielki sukces „Merlí” spowodował, że seria nie zakończy się wraz z pierwszymi trzema sezonami, a Movistar + postawił na ożywienie jej dzięki spin-offowi.

Ten nowy serial ma prawie ten sam skład, co pierwszy, już kończy filmowanie i zostanie wydany w grudniu.

Poniżej przedstawiamy szczegółowo wszystko, co wiadomo o „Merlí: Saupere Aude”, oczekiwanej kontynuacji perypatetyków.

Co będzie w „Merlí: Saupere Aude”?

Pol będzie bohaterem nowej serii, która rozpocznie się 4 miesiące po zakończeniu pierwszego. Zacznie się wtedy, kiedy Pol zacznie studiować filozofię na Uniwersytecie w Barcelonie, gdzie zacznie od zera, z nowymi kolegami i znajdzie swoje miejsce.


Tam natknie się na Marię Bolaño (María Pujalte), inteligentną, namiętną i z dużą energią, nauczycielkę etyki, która z drugiej strony będzie przechodzić delikatne osobiste chwile.


Wśród nowych przyjaciół Pola będzie Rai (Pablo Capuz), bogate dziecko, które go rozwścieczy i sprawi, że zobaczy z nim zupełnie inne życie.

Biel (Pere Vallribera) nieśmiały i czuły chłopiec, który stanie się jednym z pierwszych kolegów z klasy na uniwersytecie.

Oti (Claudia Vega) i Minerva (Azul Fernández) dwie dziewczyny z uniwersytetu, które chcą podbić świat. 


Inną postacią będzie Laura (grana przez Glorię Ramos), która da życie córce Marii Bolaño. 


Kto pojawi się z poprzedniej serii?

Bruno będzie kolejnym ze starych bohaterów, którzy będą mieli ważną rolę w serii. Będzie studiował historię na innym uniwersytecie i musi wykazać bardziej niż kiedykolwiek swoją siłę emocjonalną.

Carmina Calduch (Anna María Barbany  , babcia Bruna będzie również kontynuować wojnę w nowych rozdziałach, podobnie jak Gloria (Assun Plana),nauczycielka rysunku, która będzie kontynuowała rolę jako para Alfonso (Bruno Ruiz), ojciec Bruna.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *