„Los Elegidos” to telenowela Televisy i Univision „superbohaterów”

Nie wszyscy superbohaterowie są znani i noszą peleryny, a jeśli nie, spytaj tę wyjątkową rodzinę złożoną z dzieci i nastolatków z różnymi supermocami, które wkrótce przejmą ekrany Univision z premierą nowej telenoveli Televisy prowadzonej przez Sarę Maldonado i Carlosa Ferro. Przedstawiamy Ci jego bohaterów!

Bohaterowie

Sara Maldonado i Carlos Ferro przewodzą meksykańskiej wersji popularnej serii Los o Protegidas que. wkrótce do Univision. & nbsp; Fikcja opowiada historię grupy ludzi, którzy muszą przejść jako rodzina w celu ucieczki przed zewnętrzną organizacją, która szuka ich dzięki nadprzyrodzonym mocom, które wielu posiada jej członków. & nbsp;

INSTAGRAM

Sara Maldonado  i Carlos Ferro prowadzą meksykańską wersję przebojowej hiszpańskiej serii Los protegidos , która wkrótce trafi do Univision. Seria opowiada historię grupy ludzi, którzy muszą połączyś się jako rodzina, aby uciec przed dziwną organizacją, która poszukuje ich dla nadprzyrodzonych mocy, które posiada wielu jej członków. 

Sandra

W wykonaniu meksykańskiej aktorki Macarena Garc & a (Machu & # 8216; in Like the legend), ten młody nastolatek z bogatej rodziny ma moc zmieniania pola elektrycznego wszystkiego, co ją otacza, czym jest więcej problemów, ponieważ nie można tego kontrolować. & nbsp;

INSTAGRAM

Bohaterka grana przez meksykańską aktorkę Macarena García („Machu” w  Like la leyenda ), ta młoda nastolatka z bogatej rodziny, która ma moc zmieniania w pole elektryczne wszystko wokół niej, co stawia ją w wiele problemów, ponieważ to jest coś co nie może kontrolować. 

Cobra

Kto nie był w stanie stać się niewidzialny w pewnych sytuacjach w swoim życiu? To jest moc Cobra, nastolatka z problemami, który żyje w sporze sądowym z ojcem, a gra go młody meksykański aktor, absolwent CEA Jason Romo.

INSTAGRAM

Ilu z was marzyło o tym, by stać się niewidzialnymi w pewnych sytuacjach życia? To moc, którą ma Cobra, problematyczny nastolatek, który prowadzi spór sądowy ze swoim ojcem, a gra gomłody meksykański aktor, absolwent CEA Jason Romo .

Lucia

Dla tego czułego dziecka granego przez Paolę Real (Valentina Murat w A, że mnie nie zostawiasz) nie ma tajemnicy, że możesz się jej oprzeć, ponieważ ma zdolność poznawania myśli ludzi.

INSTAGRAM

Dla tej wrażliwej dziewczyny granej przez Paolę Real (Valentina Murat w  A que no me dejas ) nie ma tajemnicy, którą możesz sobie zatrzymać, ponieważ ma zdolność poznania myśli ludzi .

Carlitos

To zacofane i introwertyczne dziecko, które cierpi z powodu nękania w szkole, ma również moc telekinezy Uważaj, by go rozgniewać, ponieważ jest w stanie poruszać obiektami tylko za pomocą energii swojego umysłu.

INSTAGRAM

To wycofane i introwertyczne dziecko, które cierpi z powodu nękania w szkole, ma moc telekinezy, więc uważajcie, by go rozgniewać, ponieważ jest on w stanie poruszać przedmiotami tylko za pomocą swojego umysłu.

Lucas

Przyjmowanie fizycznego wyglądu osoby, którą chcesz, to moc, którą w nią wkładasz. w bardziej problemowym dla tego nastolatka, któremu meksykański aktor Eric Ca & ntilde; ete daje życie. & nbsp;

INSTAGRAM

Przyjęcie fizycznego wyglądu osoby, której chcesz, to moc, która włoży więcej niż jeden problem dla tego nieśmiałego nastolatka, którą ożywi meksykański aktor Eric Cañete . 

Czarny charakter

Julio Bracho gra pułkownika Morrisona, wojskowego i naukowca, który wróci. do Miasta Meksyku w przewrotnym celu. & nbsp;

INSTAGRAM

Julio Bracho gra pułkownika Morrisona, wojskowego i naukowca, który powróci do Mexico City z przewrotnym celem. 

Młodzieżowi bohaterowie

Wśród niebezpieczeństw i supermocarstw, które ich otaczają, Sandra i Cobra przeżyją historię miłosnego atolu.

INSTAGRAM

W pośród niebezpieczeństw i supermocarstw, które ich otaczają, Sandra i Cobra będą tworzyć nietypową historią miłosną.

Oryginalna seria zostanie wydana. w Hiszpanii w 2010 roku z wielką publicznością i ostrością; z trzema sezonami i łącznie 41 rozdziałami. Kolumbijska aktorka Angie Cepeda i Hiszpan Antonio Garrido kierowali fikcją.

INSTAGRAM

Oryginalna seria miała swoją premierę w Hiszpanii w 2010 roku z wielkim sukcesem publiczności i miała trzy sezony, łącznie 41 rozdziałów. Kolumbijska aktorka Angie Cepeda i hiszpański Antonio Garrido kierowali serią.

Wkrótce

Wybrani będą nowi i ostro; w Meksyku w najbliższy poniedziałek, 1 lipca, podczas gdy w Stanach Zjednoczonych może być; Do zobaczenia wkrótce przez sieć Univision. & iquest; Czy przegapisz to?

INSTAGRAM

Seria ukaże się w Meksyku w poniedziałek, 1 lipca, podczas gdy w Stanach Zjednoczonych będzie można ją zobaczyć bardzo szybko za pośrednictwem sieci Univision. Czy dotrze do Polski?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *