„Juliantina” będzie miała spin-off

Fabuła lesbijskiej miłości, w której wystąpiły Barbara Lopez i Macarena Achaga z przebojowej telenoweli Amar a muerte zrobią skok na duży ekran.

Historia miłosna  Angelique Boyer i Michela Browna w przebojowej telenoweli Amar a muerte , która ukazała się w ubiegłym roku w Univision, została przyćmiona przez fenomen, który uwolnił lesbijską fabułę prowadzoną przez aktorki Bárbara López (Juliana Valdés) i Macarena Achaga (Valentina Carvajal), znane już na świecie jako Juliantina.

Było wielu fanów tej historii, którzy niestrudzenie pytali przez portale społecznościowe od czasu zakończenia serii, czy para będzie miała swój własny wszechświat i wreszcie została wysłuchana.


Juliantina zrobi skok na wielki ekran jako bohaterowie własnego filmu, co potwierdziły w czwartek członkinie tej słynnej pary z programu Hoy .

„Dla nas jest to naprawdę ważne, ponieważ zaangażowaliśmy się w ten projekt na zasadzie osobistej, odkąd zaczęło się, zanim poszło w powietrze, a potem poczujcie to powitanie i ta miłość jest niewytłumaczalna i myślę, że to najlepsza nagroda, jaką możemy dać wszystkim, – powiedziała Achaga, 27 lat.

Sprawdź także  Aktorka „El cartel de los Sapos: El origen”, walczy z paraliżem twarzy

„Wszystko to dzieje się z powodu fanów, ponieważ zostali wysłuchani, Televisa ich wysłuchała, zrobili wiele rzeczy, zrobili spektakularną sprawę, wygrali wiele nagród …”, dodała 26-letnia Bárbara ,

Oprócz nakręcenia filmu Juliantina będzie miała także swój własny serial telewizyjny, choć nie został jeszcze zdefiniowany, kiedy rozpocznie nagrywanie lub na jakiej platformie można go zobaczyć.

„Pracowaliśmy nad spin-offem jako serią, ale to zależy od wielu rzeczy. Leonardo Padrón, oryginalny pisarz Amar a muerte , pisze teraz serię. W końcu będzie też seria, jesteśmy zaangażowani w to. Powiedzmy, że film to zupa, przystawka. Nie chcieliśmy, żebyście tak długo czekali – powiedział producent Billy Rovzar.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź