Javier Bardem negocjuje rolę króla „Trytons” w „Małej Syrence”

Hiszpański aktor rozmawia z Disneyem

Hiszpański aktor Javier Bardem negocjuje z Disneyem jego dołączenie do obsady, która weźmie udział w nowej wersji „Małej Syrenki”, aby zinterpretować Króla Trytona, ojca Ariel w muzycznym klasyku, poinformowano o tym w środę.

Od kilku tygodni Disney negocjuje z kilkoma czołowymi piosenkarzami i wykonawcami obsadę filmu z prawdziwymi aktorami w reżyserii Roba Marshalla.

Jeszcze wczoraj wyszło na jaw, że piosenkarz Harry Styles rozmawia z producentami, by zagrać Księcia Eryka, ludzkiego księcia, który przykuwa uwagę Ariel.

Ze swojej strony Disney ogłosił w tym miesiącu wybór piosenkarki Halle Bailey, która wraz ze swoją siostrą Chloe skomponowała muzyczny duet Chloe x Halle, aby zagrać w nowej wersji „Małej syrenki”.

„Po szeroko zakrojonych poszukiwaniach byliśmy całkowicie przekonani, że Halle ma rzadkie połączenie ducha, serca, młodości, niewinności i substancji, a także chwalebnego głosu, które są nieodłącznymi i niezbędnymi cechami do interpretowania tej kultowej roli” – powiedział dyrektor film, Rob Marshall, który ostatnio pracował z Disneyem przy „Mary Poppins Returns” (2018).

Projekt przywrócenia „Małej Syrenki” na dużym ekranie z nowym akcentem wpisuje się w strategię Disneya polegającą na ponownym adaptowaniu lub reinterpretacji swoich klasycznych animacji za pomocą nowych technologii cyfrowych lub aktorów z krwi i kości.

przez GIPHY

Ten gigant kina uzyskał bardzo dobre wyniki wśród krytyki i kasowe dzięki „Ksiądze dżungli” (2016) i „Pięknej i bestii” (2017).

W tym roku miał już premierę „Dumbo” z Timem Burtonem w fotelu reżysera i „Aladdyn” GuyaRitchiego , a 24 lipca zaprezentuje się „Król Lew” z Jonem Favreau jako reżyserem

Udostępnij
Sprawdź także  Film Eugenio Derbeza weźmie udział w Festiwalu Filmowym w Sundance

Zostaw odpowiedź