Danilo Carrera i Paulina Goto zagrają w nowej telenoweli Televisy

Ekwadorski łamacz serc i meksykańska aktorka zagrają w Vencer el silencio, nowej serii producentki Rosy Ocampo, która rozpoczęła nagrywanie w tym tygodniu w Meksyku.

Po kilku latach nieobecności na ekranach Televisy, znana meksykańska producentka, Rosa Ocampo powraca do telewizji z nową oryginalną telenowelą, która obiecuje powtórzyć sukces swoich poprzednich produkcji, w tym  La doble vida de Estela Carrillo  ( 2017), Antes muerta que Lichita(2015) i Por ella soy Eva  (Ja ona i Ewa – 2012).

Fikcja nosi tytuł Vencer el silencio (Wygraj ciszę) i zajmie się historią czterech kobiet, które należą do tej samej rodziny i które staną przed różnymi problemami wpływającymi na obecne społeczeństwo, tj. m.in. nastoletnia ciąża, machismo i nękanie.

W telenoweli wiodącą rolę pełnić będzie Pauliny Goto , której nie widzieliśmy w telewizji, od zakończenia melodramatu El vuelo de la victoria w 2017r .


25-letnia meksykańska aktorka, która zakochała się w młodym polityku o imieniu Rodrigo Saval po zerwaniu z Horacio Pancheri , będzie miała ekwadorskiego aktora Danilo Carrerę jako partnera w tej historii .


30-letni piosenkarz, który zdecydował się opuścić świat aktorstwa w zeszłym roku, aby spróbować szczęścia jako piłkarz w swoim rodzinnym Ekwadorze, powraca jako główny aktor nowej telenoweli Televisa.


Oprócz tego w serii zobacyzmy między innymi Césara Évorę , Carlosa Bonavidesa , Jade Frasera i Alejandro Ávilę.

„Wydaje mi się bardzo ważne tworzenie treści z morałem. Ten nowy projekt jest koprodukcją z Population Media Center, z którym pracujemy nad opracowaniem tej historii zajmującej się różnymi problemami, które wpływają na nasze społeczeństwo ”- podał producent.


„Bardzo ważne jest prawidłowe informowanie, zwłaszcza młodych ludzi, i dlatego mamy nadzieję, że dzięki temu projektowi możemy być częścią zmiany, która poprawi życie wielu ludzi” – dodał Ocampo.

Telenowela zaczęła zdjęcia w tym tygodniu w Meksyku i zostanie wydana jesienią.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *