Anita i Pedro Capo skrytykowani za występ w Copa America

Anitta i Pedro Capo byli odpowiedzialni za występ na ceremonii zamknięcia Copa America . Obydwoje zaproponowali show godne wydarzenia o tych cechach: towarzyszyła im spektakularna inscenizacja, fajerwerki …

Był jednak szczegół, który nie został niezauważony i za który zostali skrytykowani. Artyści wykonali dwie piosenki. Najpierw była to Calma , znana piosenka Pedro Capó, w której Anitta śpiewała kilka wierszy. Potem przyszła kolej na Downtwon , zmysłowy utwór Anitty pierwotnie śpiewany przez J Balvin , w tym przypadku Capo zastąpił go.

Problem polega na tym, że podkład nie był aktualny. Artyści zinterpretowali te utwory, które mogły być bombą, z rażącym odtwarzaniem . Playback trochę im nie wyszedł i zdaje się że J Balvin zabrzmiał w tle.


Propozycje muzyczne Copa América w tym roku nie były wolne od kontrowersji. Oficjalna piosenka, Vibra Continente , prowadzona jest przez Karol G i Léo Santanę także była mocno krytykowana . Nie przekonało to większości, ponieważ uważali, że nie zależy to od wydarzenia. Jak klip wideo, który został skrytykowany za pokazanie tylko 4 flag z 10 uczestniczących zespołów.

Po występie Pedro Capó i Anitty rozpoczął się wielki finał turnieju. Brazylia i Peru walczyły o tytuł, ale ostatecznie to drużyna Rio wygrała Puchar.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *