Anita i Pedro Capo skrytykowani za występ w Copa America

 i  byli odpowiedzialni za na ceremonii zamknięcia  . Obydwoje zaproponowali show godne wydarzenia o tych cechach: towarzyszyła im spektakularna inscenizacja, fajerwerki …

Był jednak szczegół, który nie został niezauważony i za który zostali skrytykowani. Artyści wykonali dwie piosenki. Najpierw była to Calma , znana Pedro Capó, w której śpiewała kilka wierszy. Potem przyszła kolej na Downtwon , zmysłowy utwór Anitty pierwotnie śpiewany przez J Balvin , w tym przypadku Capo zastąpił go.

Problem polega na tym, że podkład nie był aktualny. Artyści zinterpretowali te utwory, które mogły być bombą, z rażącym odtwarzaniem . Playback trochę im nie wyszedł i zdaje się że J Balvin zabrzmiał w tle.


Propozycje muzyczne Copa América w tym roku nie były wolne od kontrowersji. Oficjalna Vibra Continente , prowadzona jest przez Karol G i Léo Santanę także była mocno krytykowana . Nie przekonało to większości, ponieważ uważali, że nie zależy to od wydarzenia. Jak klip wideo, który został skrytykowany za pokazanie tylko 4 flag z 10 uczestniczących zespołów.

Po występie Pedro Capó i Anitty rozpoczął się wielki finał turnieju.  i Peru walczyły o tytuł, ale ostatecznie to drużyna Rio wygrała Puchar.

Udostępnij
Sprawdź także  Film dokumentalny o Andrésie Calamaro zostaje wydany dla Star +

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź