Verónica del Castillo radzi swojej siostrze Kate, aby „zamknęła dziób”

Poprosiła ją, aby przestała mówić o El „Chapo” Guzmán i żeby jej chłopak zamknął jej usta pocałunkami

W wywiadzie dla programu „ Ventaneando ” Veronica poradziła bohaterce serialu „  Ingobernable (Nieposkromiona) ”, aby się zamknęła, po tym, jak aktorka opowiedziała w meksykańskim programie telewizyjnym, że „El Chapo” zna tajemnice meksykańskich polityków.

„Och, siostro, zamknij się, proszę”, powiedziała, przyznając, że nie wiedziała, co powiedziała Kate i że zawsze dowiaduje się o jej problemach w prasie, ponieważ kiedy ta sytuacja wybuchła, wiedziała o tym z mediów a nie dla niej.

Veronika zaleciła, aby była skryta i ostrożna, roztropna i milcząca we wszystkim, nie tylko w towarzystwie galanterów; powiedziała jednak, że nie będzie z nią rozmawiała przez telefon, aby wydać takie zalecenia i nie będzie już tego podkreślała.

Wkrótce Kate zadebiutuje na Broadwayu ze sztuką „ llena de miedo u” na swoją premierę, gdzie zrobi 10 postaci w monologu.

„To nie jest jej język, więc jest zmartwiona, bardzo zestresowana,nie chcę jej martwic, nie chcę jej stresować” – powiedziała.

Jej rodzina prawie zawsze próbuje stopniowo udawać się na jej przedstawienia teatralne, to znaczy nie iść razem, więc Kate ma więcej wsparcia, ponieważ „jest bardzo samotna, więc lepiej, żeby moi rodzice poszli najpierw na premierę lub odwrotnie , w ten sposób spędzamy więcej czasu z nią. ”

Udostępnij
Sprawdź także  Od brzydkich do pięknych, zobacz najbardziej szokujące przemiany w telenowelach!

Zostaw odpowiedź